İçeriğe git

Resim
- - - - -

banlandım yardım lütfen

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 chili_peppers

chili_peppers

Üye

• Members
  • 359 İleti
  • Locationfrostmane

Yazma tarihi: 06 Nisan 2014 - 03:06 ÖS

merhaba arkadaşlar frostmane ally'de uzun zamandır gold satışı yapmaktaydım taki düne kadar 7 charlı accountum sebep belirtilmeden banlandı vede 600k goldda gitti. goldları guild bank yoluyla vermeme rağmen vede yakın bizamanda yüksek bi meblağ transfer etmediğim halde hesabımı direk kapattılar. sadece oyuna başlarken kurallar olduğunu söyledir nedenini açıklamadılar..

bi kaç kez yazıştım ama en son gelen ticketta şunu yolladılar;

Greetings, 

Thank you for your continued correspondence. After a thorough final review of the action taken against this license, we have arrived at the same conclusion. The action will not be reversed or changed under any circumstances.

We understand that you may still have concerns regarding the action, but we must reiterate that it was taken to address a violation of our policies (http://us.blizzard.c.../company/legal/), which all players accept before logging into the game.

As this issue has been reviewed by multiple representatives, it is now considered closed. If you have questions regarding a different license or issue, please feel free to contact us again. However, further inquiries regarding this issue will no longer receive a reply.

bu konuyla ilgili ticket açıyorum cancelled oluyo herseferinde hesabımı nasıl geri alabilirim yardımlarınızı bekliyorum..

• 0

#2 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2014 - 05:15 ÖS

Maalesef konunun birçok kişi tarafından incelendiğini ve kapatıldığını,hiçbir şekilde hesabın tekrar açılmayacağını söylemişler.Bence uğraşma boşuna,sattığın kişilerden SSli şikayet gittiyse yapabileceğin bişey yok.

• 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 07 Nisan 2014 - 12:55 ÖÖ

Bu durumlardan yırtmanın tek yolu hesabının hacklendiğini iddia etmek ama şimdi sen desen inanırlar mı bilmem bu saatten sonra.

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 07 Nisan 2014 - 11:13 ÖÖ

İnanmıyorlar banlanmış 2hesap için denemiştim ip den kontrol edin lan bile dedim yani düşün:D 

• 0

Bıraktım yokum

#5 chili_peppers

chili_peppers

Üye

• Members
  • 359 İleti
  • Locationfrostmane

Yazma tarihi: 07 Nisan 2014 - 07:55 ÖS

son çare hacklendim diyecem bakalım hayırlısı ya..

• 0

#6 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2014 - 05:10 ÖS

konu bot kullanmak ise... geri donusu yok, hatta imkansiz

• 0
Resmi ekleyen

#7 chili_peppers

chili_peppers

Üye

• Members
  • 359 İleti
  • Locationfrostmane

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2014 - 02:48 ÖS

konu bot kullanmak ise... geri donusu yok, hatta imkansiz

hiç kullanmadım ama nedenini açıklamıyolar defalarca ticket attım ya biri şikayet etti goldlarımı guild bank ile veriyodum çok yüksek meblağlarda vermedim güzelim hesap uçtu gitti valla..

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı