İçeriğe git

Resim
- - - - -

Item sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Nifellheim

Nifellheim

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2014 - 04:39 ÖS

Merhaba arkadaslar yeni başladım oyuna suan 40 level magem var
Quest-dungeon yapıyorum sürekli arada bg ye giriyorum günlük bonus için ama çok eziliyorum giydiğim itemler dungeondan çıkanlar questlerin verdikleri

Level 90 olmadan item yapmayı düşünmüyorum
Sizin önerileriniz nedir
  • 0

#2 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2014 - 06:19 ÖS

lvl 90 olana kadar sallama item falan olunca düşünürsün, çok ezilmen itemden değildir belki tecrübesizliğindendir yada sana öyle geliyodur ezildiğin falan yoktur

• 0

#3 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2014 - 08:00 ÖS

Heirloom itemlar* giymiyorsan ezilmen doğaldır. Malesef oyuna yeni başlayan kişiler için BG'ler işkence gibi geçer. 

Dungeon ve görev yaparak level atlamaya çalışın. PVP server'ındaysanız, görev yapmak da zor olabilir.

*Hali hazırda level 90 olan kişilerin alıp, alt karakterlerine gönderebildikleri, hem level atlama hızlarını arttıran hem de güçlerini arttıran ve siz level atladıkça gittikçe güçlenen bazı özel itemlar.  

Bunları teorik olarak 90 level olmadan da alabilirsiniz, bir kısmı guildiniz ile olan reputation seviyenize bağlı olarak gold ile, diğerlerini de, honor points, ya da honor points'ten çevirebileceğiniz justice points ile alabilirsiniz.

Alabileceğiniz heirloom itemlar

Konu Powah tarafından 09 Nisan 2014 - 08:01 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#4 Nifellheim

Nifellheim

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2014 - 12:18 ÖS

Yorumlarınız için teşekkür ederim
Aynı zamanda başka realmde 85 lvl feral druid kastım onunla heirloom itmelerini almaya çalıştım gold ile bi tane alabildim ama aynı sorun onda da var ilvl 300 civarı talent , glyp ve rotasyon araştırıp uyguladım yinede honor kasamadım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı