İçeriğe git

Resim
- - - - -

Oyunda Yeniyim Sorularımı Cevaplarsanız Süper Olur ...

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Ahmet Efe Akın

Ahmet Efe Akın

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2014 - 07:54 ÖS

Arkadaşlar oyunda yeniyim normal oynuyorum 24 lvl bi human hunterım var pro oyunculara bi kac sorum olucaktı : Birincisi bi tane fakir atım var ama başka insanları çok daha değişik görünümlü mountlarda görüyorum biraz araştırınca rep kasarak başka ırkların mountlarını alabildiğimizi oğrendim bana lvlıma uygun güzel mounlar önerirmisiniz :D ve bu olayı tam bi anlatırmısınız

İkincisi meslek olarak skinning ve leatherworking seçtim kasıyorum ama işime yararmı yoksa daha çok para kasabileceğim bi meslek daha mı iyi olum mining jw falan gibi ... 

üçüncüsü itemlerim çok kötü dungeonlarda eziliyorum nasıl daha iyi itemler bulurum AH de bana uygun itemler pek olmuyor 

son olarakta şu anda görev kıtlığı yaşıyorum hiç görev yok ve almam istenilen bi görevde yok 24 lvl ım olması gerekmiyor mu bu neden olabilir ne yapmalıyım 

Cevaplarsanız çok sevinirim pro oyunculara teşekkürler ... :)

• 0

#2 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2014 - 08:07 ÖS

Öncelikle hoşgeldin.

* Mount'lardan başlayalım, oyunda yüzlerce mount var. Bunları hiiiç takma şimdi kafana, lvl 90 olduğunda yavaş yavaş toplarsın.

* Mesleklerin ile ilgili problem yok. Açıkçası Leatherworking fena degil, yeterince getirisi oluyor. Ilerde çok paraya ihtiyacın olursa özellikle bir Miner ve Herbalist yaparsın.

* Item sistemi WoW'da çok değişken ve gelip geçicidir. Şu an item'ların hiç kafana takılmasın. Random Dungeon Finder'ı kullanarak dungeon'lardan yeni item'lar edinebilirsin. Dungeon sonunda gelen satchel'ın içinden de işe yarar şeyler bulma ihtimalin var her zaman.

* Binlerce Lore Dahili, binlerce Lore harici quest mevcut oyunda ;

levelflow.jpg

Resim yardımcı olur umarım.

Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz başka birşey olursa, forum sakinleri her zaman burada. :)

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#3 Ahmet Efe Akın

Ahmet Efe Akın

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2014 - 08:35 ÖS

Harikasınız çok teşekkür ederim :)

Bi soru daha sormak istiyorum ben amaçsız kaldım şu an oyunda salak salak meslekleri kasıyorum ama sıkıldım açıkcası 24 lvl human hunter ım var ve aktif görevim yok ne yapmamı önerirsiniz dungeon yapıyodum ama gelen insanlar sinirimi bozdu her seferinde bi kişi çıkıyo birde gittikce dungeondan aldığım para düşüyor sanırım tam anlayamadım teşekkürler :)

• 0

#4 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2014 - 01:21 ÖÖ

şimdiye kadar çoktan oyunun mantığını çözmüşsündür sanırım. oyunda 90 lvl olsan dahi questler bitmiyor. ilk soruna cevaben verilen haritada hangi lvlde hangi bölgeye gitmen gerektiği anlatılıyor. Ben oyuna ilk başladığım 2008'de hiç dungeon yapmadan bazen de çok eski questlerin peşinde saatlerce koşarak lvl kasmıştım. Dungeon finderdan sonra lvl kasmak oldukça kolaylaştı. hiç quest yapmasan dahi hızlı şekilde lvl kasılabiliyor şayet bir de healer veya tank arkadaşın varsa yanında.

• 0

#5 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 01 Temmuz 2014 - 10:24 ÖS

Merhaba,

Ben öncelikle bu level da hiç birşeyi takmamanı öneririm sadece hunter'a ve seçtiğin spec'e odaklan , skill book tan skillerinin özelliklerini oku ve ona göre rotasyon belirle kafanda zaten level atladıkça hem eline göre klavyede skilleri dizmiş olacaksın hemde karşındaki yaratık veya oyuncuya karşı neler kullanacağını zamanla daha iyi çözeceksin.

Asıl iş 90 dan sonra başlıyor bu arada leatherworking ve skinning güzel meslek para kazanabilirsin . 90 olduktan sonra daha çok seveceksin ki şuan sıkıcı geliyorsa doğaldır. Level düzeyince dungeon yapan arkadaşlar edinirsen daha hızlı kasabilirsin dungeon basarak sürekli. Dungeon'dan aldığın para düşmüyor sadece vakit kaybın oluyor geleni bekleyene kadar ki eğer tank healer dışında dps'ler çıkmışsa pekte vakit kaybın olmaz.

Sana uygun item'ları AH'den çekmek yerine dungeondakilerle idare etmeni öneririm . Paranı hiç harcama level kasarken item için. 90 olunca harcarsın şimdilik elleme:). Dungeon sırası beklerken ise quest yapmanı öneririm. Arkadaşın paylaştığı haritada ( oyun içindede gösteriyor ) dan yola çıkarak level'ına uygun experience veren questleri yapabilirsin. Böyle hızlı kasmış olursun . Eğer dersen ben dayanamıyorum 60 level ol , level boost al 50 EUR'a  direk 90 olursun ve iki mesleğinde full 600 olur:)

Bol şans

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı