İçeriğe git

Resim

[Alpha] Ashran

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 12:35 ÖS

Ashran'ın alpha halinden aldığım bazı ssleri paylaşıyorum. Unutmayın ki Alpha sürümünde gördüğünüz birçok şey oyun çıktığında değişmiş olabilir.

Horde base:

wPM.jpg

LPM.jpg

Alliance base:

yPM.jpg

GPM.jpg

Horde ve Alliance base içi, siz oyuna başladığınızda içerisi hep npclerle ve vendorlarla dolu olacak. Ayrıca baseler aşağıda gördüğünüz sslerde gözüktüğünden çok daha büyük ama bazı kısımların yapımı bitmediğinden giremedim, bazıları da gezmeyen birisi için pek anlam ifade etmeyeceğindne koymadım. Baseler birkaç kattan oluşuyor.

NV8n0O.jpg

NV8nRX.jpg

BPM.jpg

ydJ6Qn.jpg

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 12:42 ÖS

Alliance ve Horde gemileri. Bir işlevleri yok sanırım, zaten çoğu batmış.

JPM.jpg

Böyle garip bir kısım var, bir hikayesi var mutlaka ama...

NPM.jpg

Haritanın yeraltı kısmından:

DXWYA6.jpg

Arenaya benzer bir kısım var:

qqQA1Q.jpg

W28XAN.jpg

Bildiğiniz gibi Ashran yeni world pvp alanımız ve öncekilerden farklı olarak 7/24 bir savaş hali olacak. Önceki haritalara göre oldukça küçük buldum, üstüne bir de cross-realm olması eklenirse her an her metrekaresinde pvp olacağını tahmin ediyorum. Ayrıca harita küçük ama her yerinde irili ufaklı pusu yeri mevcut, her an her yerden saldırıya uğrama ihtimaliniz var. Tam haritayı tamamen gezdiğimi düşünmüşken birden yerin altına açılan geçitler buldum, yukarıdaki lavlı ve tahta köprülü ss de onlardan birisi. Bitmemiş sırf yüksek düzlükler ve göle çevrileceğini düşündüğüm garip bir çukurluk da vardı. Heyecanla bekliyorum ben Ashran'ı, siz ne düşünüyorsunuz?

#3 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 06:04 ÖS

Base ler eskisi gibi ya pek bi şeysi yok Pvp alanı güzel gibi duruyor 

• 0

Bıraktım yokum

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 06:06 ÖS

Horde'un yeri Borean Tundra'daki Warsong Hold'un içine benziyordu biraz, terası falan da var. Pvp vendorlar da base içinde olacakmış, ben sanırım paso Ashran'da olurum.

[Alpha] Shadowmoon Valley

#5 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2014 - 03:01 ÖS

Zamanında knight online oynamış olanlar bilir eğer oradaki Colony Zone mantığıyla işlerse Ashran birçok oyuncuyu pvp'ye çeker diye düşünüyorum.
  • 0

#6 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 15 Haziran 2014 - 12:23 ÖS

Oyunu artık eski Horde vs. Alliance kavgası dönüştürmeye çalışıyorlar gibime geldi.Ama şunu anladım ki yeni arena baya güzel olmui lavlar vs. eski PvP oyuncularını çekmeye çalışırken Pve oyuncuları kaybetme şansı olabilir.Unutmuşum yeni bg yeri kesin olacağa benziyor.

Konu Egemeric39 tarafından 15 Haziran 2014 - 12:29 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

For The Scourge ! 

#7 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2014 - 06:01 ÖS

Şu koltukta oturan iskelet bana Diablo 3'ün ilk Bossu olan "İskelet Kral"ı hatırlattı.

• 0

#8 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 19 Haziran 2014 - 08:34 ÖS

Şu koltukta oturan iskelet bana Diablo 3'ün ilk Bossu olan "İskelet Kral"ı hatırlattı.

Evet.Ordan da yardım almış olabilirler ama onun da bir lore'si vardır umarım.
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı