İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ah o eski tema nerede ?

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Destrolock

Destrolock

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 09:11 ÖS

Forumun eski teması daha çok hoşuma gidiyordu herkez resim veya video paylaştığında gazetedeki manşetler gibi ilk sayfada kocaman bi şekilde konunun kendisini gördüğümüz zamanları özledim bu özellik bu forum bu bütün forum sitelerinde ayıran şeydi bence. Forumun eski temasına dönmesi mümkünmü? Bence eski ye dönerse şu an ki haliden daha iyi olur saygılarımla....

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 10:07 ÖS

Eskiden kastın aynı altyapı üzerine portal olması mı? Yoksa taa eski parşömenliyi mi diyorsun ki onda portal yoktu? Valla portal olmasını biz de istiyoruz da teknik bir şeyler var sanırım, en iyi Dammit açıklar. Zaten WoW kısmı sıkıştı, portal da olmayınca yeni konular okunmadan eskiyor. :/

#3 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 04 Haziran 2014 - 12:18 ÖÖ

ben parşömenliyi özledim. Wow'un vanilla zamanını hatırlatıyor bana parşömenli tema, forumun eski zamanlarını. Ayrıca tasarım olarak da iyiydi. Arada bir arkaplan değişirdi sadece.

• 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Haziran 2014 - 07:04 ÖS

Bana da Vanilla'yı hatırlatıyor parşömen.

#5 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2014 - 12:37 ÖÖ

forumun bu yeni hali benim de çok fazla hoşuma gitmedi. Önceden Destrolock'ın yukarıda dediği gibi yeni paylaşılan bir şey olduğunda mutlaka bakar yardım edebileceğim bir konu varsa yardım etmeye çalışırdım. Bu yeni hali geldiğinden beri foruma bile çok nadir girer oldum. çok sıkıcı...

• 0

#6 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 29 Haziran 2014 - 04:27 ÖS

Vanilla teması gayette çok hoş olur bence.O eski parşomenler falan gayet güzel olabilir.Arka planı eski teması gayet güzeldi.O iş size kalmış nasıl olsa  :P

• 0

For The Scourge ! 

#7 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 29 Haziran 2014 - 08:22 ÖS

Sağ üstte yeni içerik kısmından görülebiliyor yeni konular ordan bakabilirsiniz

• 0

Bıraktım yokum

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2014 - 08:37 ÖS

Yeni içerik kısmına bakarsanız soldaki menüden içeriği filtrelemenizi tavsiye ederim. Özellikle ilgilendiğiniz alanları seçebilirsiniz mesela.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı