İçeriğe git

Resim

90 Lvl Boost

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 05 Haziran 2014 - 04:57 ÖS

Merhaba değerli forum üyeleri ; şu an yeni çıkmış olan (yaklaşık 2-3 ay)bu LvL boost hakkında neler düşünüyorsunuz,oyunu nasıl etkiler ? Bence Blizzard artık işi azıttı her türlü para yolunu arıyor.Ticari işler çıkarmasalar,azıcık eski oyuncuları düşünseler yani ben 90 olana kadar anam ağlamıştı hele o 85-90 arası çok zordu.
  • 0

For The Scourge ! 

#2 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 06 Haziran 2014 - 09:50 ÖÖ

hali hazirda illegal yollardan boost yapiliyor zaten,

blliz bu pastadan da payini almak istediginden boost'a basladi bence.

yakinda gold da satarlar...

blliz bu para dersen akan sular durur.

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#3 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2014 - 02:57 ÖS

Blizzard çok fazla oyuncu kaybettiğinin ve bu oyuncuların wod ile geri dönmeyeceginin farkında. Bu yüzden oyuna yeni oyuncular çekmek için ve hali hazırdaki eski oyuncularını gaza getirip yeni account aldırmak için böyle bir yenilik getirdi. Bence mantıklı bir hamle ve oyunun gidişatını kötü etkileyeceğini sanmıyorum. Zira wod paketiyle gelen 90 boostunun dışında ekstradan bu hizmeti satın almaya kalktığınızda astronomik fiyatlarla karşılaşıyorsunuz.

Konu FeeLmyDaggeR tarafından 07 Haziran 2014 - 02:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 07 Haziran 2014 - 06:46 ÖS

Eski oyuncuları kazanmak için daha kolay yol vardı isteseler onu yaparlardı bence Bi Vanilla serverı hepsi geri gelirdi

• 0

Bıraktım yokum

#5 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2014 - 03:19 ÖÖ

Katılıyorum. Vanilla server'ı açılsa ve blizz diğer serverlardan bağımsız olarak sadece o server'a özel yeni contentler getirse eminim herkes istediğini almış olur. Ama adamlar aradan geçen 10 yıla rağmen primary statları bile değiştirme peşindeler. Yenilikle ilgili bu derece takıntılı bir firmadan en son bekleyeceğim şey vanilla server.
  • 0

#6 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 15 Haziran 2014 - 12:28 ÖS

Katılıyorum. Vanilla server'ı açılsa ve blizz diğer serverlardan bağımsız olarak sadece o server'a özel yeni contentler getirse eminim herkes istediğini almış olur. Ama adamlar aradan geçen 10 yıla rağmen primary statları bile değiştirme peşindeler. Yenilikle ilgili bu derece takıntılı bir firmadan en son bekleyeceğim şey vanilla server.

Yeni gelen çok oyuncu var,eski oyuncu çok giden var.O yüzden Vanilla serveri açılması onlar açısından zaman kaybı ama açılırsa güzel olabilir.Özledik o eski yerleri  :)

• 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı