İçeriğe git

Resim
- - - - -

Blizzard'ın Insanları soyması

• Please log in to reply
Bu konuya 21 yanıt gönderildi

#21 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2014 - 09:52 ÖÖ

Valla hocam sen çok yanlış mantıktasın. Hele insanların cebini soyuyor blizzard herşey pahalı, herşey para olmuş dediğin cümleden sonra senin bazı şeyleri yanlış değerlendirdiğini düşündüm. Senin mantığına göre Manav, kasap gibi vitrinine malını al benili güzelce koyan esnafa veya mağaza yetkililerine 'Benin cebimi yakmak için el ele vermişsiniz hırsızlar,özenip alalım diye yapıyosunuz di mi?' diyerek ağlayalım.. Güzel arkadaşım bu oyunda storedaki herşey eğlenceliktir ve elini cebine götürmen senin elindedir anladın mı ? Onlar sergilerler ve herşey sana bağlıdır. Almayacaksın işte , insansın iradeye sahipsin, almayacan arkadaş :)  ama alırsan da soyulduk demiyecen. Oyun seni diğer çin oyunları veya gameloftun oyunlarındaki gibi herkesin önüne geç diye item aldırmak için yönlendirmiyor.
Game time a da laf yok yeterince makul. Sen gitmiş arena boost yapıyorsun ama bu ince kurallardan bir habersin. Goldla yaptıysan birşey olmaz diyeceğim ama konu gördüğüme göre yanlış mantıkta giden sen olunca düşündüm ki bug kullanmış olabilirsin. Ayrıca goldla veya parayla, her halukarda sen de insanların sanal veya gerçek parasal varlıklarına göz dikmişin ki her hizmetinde bir meblah öne sürerek insanları kolay yoldan boost ile  baskalarının önüne geçirmeyi planlıyorsun. Bence burada konuşmamalısın dostum çünkü senin olayını nerden tutsak elimizde kalır. 'Ben goldla yaptım bug kullanmadım valla billa' diyorsan da gm e söyle. Onlar yeterince adil inceliyorlar ve düzenlemeleri yapıyorlar. (oyun parası sembolik bir miktar olsa bu durumu iletecek gm bulamazdın bunu da artık anlamışsındır umarım)

İyi oyunlar,söylediklerimi yanlış anlama lütfen

Not: Benim yanlışım bu konuda yok kurallar açık ve mantığa bağlıdır. Gold alıp bir insana ister arena yardım edersin ister alır grubuna dungeon,raidlerde level kastırırsın vb vb.. kuralları aşmadığın sürece YASAK DEĞİL...

ben zaten senin söylediklerini hiç yanlış anlamadım,anlamakta istemedim.Tabi ki de söylediklerine sonsuz saygım var bu arada account'um açıldı.Verdiğin bilgiler içinde çok sağol

Sevindim accountun açılmasına :) keyifli oyunlar

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#22 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2014 - 11:45 ÖÖ

Sanada abi bol iyi wow'lar :)
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı