İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Arcane mage speci ve gelişmiş rotasyonu hakkında yardım

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2014 - 11:23 ÖÖ

Arkadaşlar şimdi ben de yüzük hariç full heroic gear var. Mastery tabanlı.  Frost mage iken Haste buffı verdiğimde frost dps olarak güzel işler çıkartıyorum fakat gearın potansiyeliözellikle arcane mage için biçilmiş kaftan olsa da çok fazla tecrübeye sahip değilim. Frost ve fire speclerini biliordum sadece.

Şimdi bana gerçekten heroic yapmış yalamış yutmuş bir arcane mage arkadaş rotasyon , daha yüksek dps ve trickler hakkında detaylı bilgi verebilirmi ? Ben standart rotasyonu biliyorum arcanede bu yüzden işin hakkını tam anlamıyla verebilmem için açıklamalarınız benim için çok önemli olacaktır.  kısa sürede değerli cevaplarınızı okumak üzere :)

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2014 - 09:29 ÖÖ

Çözdüm arkadaşlar  gene de teşekkürler :)  (zaten boşluğa konuşuyorum  :D )

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#3 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2014 - 08:45 ÖS

Bişey deeeel:D Mage oynamadıım için uzun süredir bişey yazamadım:D

• 0

Bıraktım yokum

#4 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2014 - 01:12 ÖS

Bişey deeeel:D Mage oynamadıım için uzun süredir bişey yazamadım:D

Foruma ne olmuş abi ya böyle çok sessiz :D Bir el atın sfsdfgdg

Konu jujinko tarafından 09 Temmuz 2014 - 01:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2014 - 02:21 ÖS

Hey gidi hey... En son arcane oynadığımda Ulduar falan vardı sanırım.

#6 gölgesiz

gölgesiz

First Sergeant

• Members
  • 202 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2014 - 08:52 ÖS

Chromaggus daydın sanırım ulduar zamanı

• 0

#7 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2014 - 10:17 ÖS

Yok, ben sanırım TotC sonlarına doğru falan geçmiştim guild ile.

#8 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 09:08 ÖÖ

Ben arcaneyi zorla oynuyorum ya. Frost bana daha rahat geliyor. Ne güzel abi işte ok atar gibi seri frost bolt ve gelen bolca procla frostfire+iccles vs vs trinket da porclayınca ne guzel işte. Biraz daha kıpır kıpır ezberi olmayan mantığı olan bir spec bence. Sizcede öyle değil mi ?:)  Belli kurallara uyulduğu sürece doğaçlamayı kaldırıyor en azından

• 0

#9 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 12:41 ÖS

Ben şu mage le dps yapamıyorum arkadaş:D Bu hafta sanırım mage e geçcem rptasyon vs tekrar bakcam

• 0

Bıraktım yokum

#10 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 01:05 ÖS

Şu mage sınıfını hala çözemedim cast sınıflarını öğrenecek insanların zeka kapasitesinin yüksek olduğunu düşünüyorum :)
  • 0

For The Scourge ! 

#11 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 03:17 ÖS

rotasyon kaçınca biraz zor toparlanıyor. Örneğin 1. liği koruyorsun dps te ama oldu ya encounterlardan kaçıyorsun raidde veyahut gruptan mekanik gereği uzaklaşıyorsun..zaten dps düşüyor. Bir de rotasyonu es kaza toparlayamazsan hop bakmışsın 10. falansın (25 m için konusuyorum) sonra allem edip kullem edip 4,5 veya 6ıncı olarak oturuyorsun. Eser sen biliyorsun mesela raidlerden ben frost oynuyorum millet frost leş diyor ama gerekli stat dengesini sağladınmı tatmin edebiliyor fakat arcane kontrolu vallahi zor. Yanlışlıkla 5.arcane blastı atınca damarlarım yerinden fırlıyor. Zaten 13 kilo verdim damarlarım kızmasam da gözüküyor heryerimden gollum gibin gfdghfhggfdasd

Ben şu mage le dps yapamıyorum arkadaş :D Bu hafta sanırım mage e geçcem rptasyon vs tekrar bakcam

%85 masteryi yoksa arcane deneme derim:P
Char çok gearlı değilse hit cap yapıp, haste capi 14242 ye vurdurup, geri kalanı mastey yap. 14242 haste yapamıyorsan 13k larda bir yerlere getirmeye çalış gerisi zaten mastery olsun. Rotasyon gene takip ister tabi haberin olsun :P

• 0

#12 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 03:38 ÖS

Arcane denemem zaten ya frost oynadım biraz ama bakalım

• 0

Bıraktım yokum

#13 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 03:45 ÖS

Arcane denemem zaten ya frost oynadım biraz ama bakalım

O zaman 14242 (goblin değilsen)

• 0

#14 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2014 - 07:46 ÖS

Şimdi bilmiyorum ama  arcane eskiden boss fightı iyi kötü ezberlemenin gerektiği bir specti. İki tuşluk rotasyonu var denerek eleştirilmişti ama arcanein zorluğu rotasyondan ziyade cooldown ve mana kontrolüydü. Nerede ne olacağını falan iyi bilip zamanlamayı tutturmak lazımdı.

#15 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2014 - 09:19 ÖÖ

Şimdi bilmiyorum ama  arcane eskiden boss fightı iyi kötü ezberlemenin gerektiği bir specti. İki tuşluk rotasyonu var denerek eleştirilmişti ama arcanein zorluğu rotasyondan ziyade cooldown ve mana kontrolüydü. Nerede ne olacağını falan iyi bilip zamanlamayı tutturmak lazımdı.

hala öyle valla :)

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı