İçeriğe git

Resim
- - - - -

En ölü realmlar! (Soru)

• Please log in to reply
Bu konuya 25 yanıt gönderildi

#1 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2014 - 05:12 ÖS

Bana en ölü olan ( horde alliance ) realmları sayabilirmisiniz?

Karakter migrate edip paladinime black markettan tier 3 ve bir kac item tamamlamak istiyorum.

Ek soru olarak :

• Tarren Mill'de oynayan arkadaslar varsa realm durumunu soyleyebilir mi?

Konu restoshaman tarafından 11 Temmuz 2014 - 05:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2014 - 06:15 ÖS

Hangi kıtanın realamı bu ? onu söylersen daha açık olabildirdi ama tahminimle sen avrupa realamlarını soruyorsundur kesin  :P ona bakıcak olursak kil tiras var horde tarafı ölü sonra ne biliyim burning legionda horde tarafı ölü sonra twisting netherda 2 yıldım oynuyorum alyy göremedim onu söyliyim  :D

• 0

For The Scourge ! 

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2014 - 10:43 ÖS

Bana en ölü olan ( horde alliance ) realmları sayabilirmisiniz?

Karakter migrate edip paladinime black markettan tier 3 ve bir kac item tamamlamak istiyorum.

Ek soru olarak :

• Tarren Mill'de oynayan arkadaslar varsa realm durumunu soyleyebilir mi?

Tarren mill kalabalık orada yapamazsın. Ölü realm Daggerspine. Orada istediğini yapabilirsin

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2014 - 05:56 ÖÖ

''En ölü realm'' sorulmuş.

Ally ve Horde tarafı olarak bakmanız bir anlam ifade etmiyor.

http://wow.realmpop.com/eu.html

Buradan kontrol edebilirsiniz.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#5 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2014 - 07:34 ÖÖ

Yorumlar için teşekkurler ama ben alliance ve horde'u da ölü olarak sordum . Çunkü her iki faction Black Market'a bid atabiliyor. Ondan dolayı. Daggerspine olabilir , Kul Tiras'ta olabilir . Ben birde Vargful'un verdigi linklerden bakayım . O iki realm kafama yattı. 300-400k gecirsem yeter heralde guildle birlikte.
  • 0

#6 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2014 - 06:13 ÖÖ

Yorumlar için teşekkurler ama ben alliance ve horde'u da ölü olarak sordum . Çunkü her iki faction Black Market'a bid atabiliyor. Ondan dolayı. Daggerspine olabilir , Kul Tiras'ta olabilir . Ben birde Vargful'un verdigi linklerden bakayım . O iki realm kafama yattı. 300-400k gecirsem yeter heralde guildle birlikte.

Yok abi yok sen goldları sıfırla sonra git duskwood'a filan kaç en iyi plan bu :D
  • 0

For The Scourge ! 

#7 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2014 - 08:04 ÖÖ

Yok abi yok sen goldları sıfırla sonra git duskwood'a filan kaç en iyi plan bu :D

Nasıl sıfırlıcam ? Bilal'de yok şimdi ada mı alsam ?

• 0

#8 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2014 - 09:21 ÖÖ

Nasıl sıfırlıcam ? Bilal'de yok şimdi ada mı alsam ?

Bizim Timeless adasını al sonra başlarız Gökdelen Dikmeye Vol'jin'le beraber  :D

Konu Egemeric39 tarafından 13 Temmuz 2014 - 09:21 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

For The Scourge ! 

#9 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 09:26 ÖÖ

Daggerspine iyidir. Ben poseidus u öldürüp öldürüp bineği satıyordum bir ara. O derece leş , o derece boş.  (eski main olan) alt charımdan biliyorum: oyunda 1400 üstü pvpci olmadığı gibi, 530 ilvl üstü insan yoktu valor upgrade 4/4 ve cross realm soo çıkana kadar. Olanlar da cross realm ile soo normal ve heroicte boostlanmış kişiler. Oyunu end game bitirip bineklerini Orgrimmar'a park edip boş duruyorlar, arada giriyorlar. Diğer adamlar zaten neredeyse pve yapamıyor, çünkü tüm guildler social ve ara sıra, çıkıp timelessda evermawı 2-3 kişi kesmeye çalışıp belki 496 item i 535 e yükselten burden çıkar diye çabalıyorlar. Celestial çıkmış gel keselim diyecek bir ortamları yok gariplerin :P 3-5 horde 3-5 ally ile neyi kesiyorsun :D Böyle trajikomik bir ortam. Onu geçtim gold ve item farmlama bölgelerinde bile adam yok. Ama goldun olsa bile satın alabileceğin ne var ki? Anca black market işte :) Daha leş server var mı bilmiyorum. Kimi server vardır o da ölüdür ama pvpcisi vardır, kimisinin pvecisi biraz vardır. Ama daggerspineda pve ve pvp dağınık olduğu için neredeyse boş olması onu makul kılıyor

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#10 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 02:23 ÖS

Daggerspine iyidir. Ben poseidus u öldürüp öldürüp bineği satıyordum bir ara. O derece leş , o derece boş. (eski main olan) alt charımdan biliyorum: oyunda 1400 üstü pvpci olmadığı gibi, 530 ilvl üstü insan yoktu valor upgrade 4/4 ve cross realm soo çıkana kadar. Olanlar da cross realm ile soo normal ve heroicte boostlanmış kişiler. Oyunu end game bitirip bineklerini Orgrimmar'a park edip boş duruyorlar, arada giriyorlar. Diğer adamlar zaten neredeyse pve yapamıyor, çünkü tüm guildler social ve ara sıra, çıkıp timelessda evermawı 2-3 kişi kesmeye çalışıp belki 496 item i 535 e yükselten burden çıkar diye çabalıyorlar. Celestial çıkmış gel keselim diyecek bir ortamları yok gariplerin :P 3-5 horde 3-5 ally ile neyi kesiyorsun :D Böyle trajikomik bir ortam. Onu geçtim gold ve item farmlama bölgelerinde bile adam yok. Ama goldun olsa bile satın alabileceğin ne var ki? Anca black market işte :) Daha leş server var mı bilmiyorum. Kimi server vardır o da ölüdür ama pvpcisi vardır, kimisinin pvecisi biraz vardır. Ama daggerspineda pve ve pvp dağınık olduğu için neredeyse boş olması onu makul kılıyor

Yani diyorsun ki Daggerspiner iyidir oradan blackmarketta herseyimi tamamlayabilirim diyorsun:) Ah birde 50k dan fazla gecirebilsem... Guild ile gecirirsem 60 euro ya patlıyor. GM e ticket acıp rica mı etsem ölü realm ya nasolsa belki bedavadan gecirirler:P
  • 0

#11 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 03:19 ÖS

Yani diyorsun ki Daggerspiner iyidir oradan blackmarketta herseyimi tamamlayabilirim diyorsun:) Ah birde 50k dan fazla gecirebilsem... Guild ile gecirirsem 60 euro ya patlıyor. GM e ticket acıp rica mı etsem ölü realm ya nasolsa belki bedavadan gecirirler:P

Şuna emin olaki blizzard hayatta beleşe geçirmez ama sen benim dediğimi yap timeless'ı al sonra gökdelen dik  :P

• 0

For The Scourge ! 

#12 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 03:42 ÖS

Aynen öyle yeterince güzeldir orası. Realm ölü de olsa bedavadan geçirmezler :)

• 0

#13 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2015 - 12:24 ÖS

şuan nasıl durumlar önerebileceginiz var mı

• 0

#14 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2015 - 08:34 ÖÖ

Black market için ölü realm bakman bence çok doğru değil. Çünkü senin düşündüğünü düşünen bir sürü insan var ( bir dönem black market kolladım toplam 12 farklı realmde ).Bu kişilerin çoğu guildini migrate etmek üzere hazır bekliyor istediği item farklı realmin black marketine düşse bile guild migrate ile goldunu ve karakterini geçirip iteme bid atıyor.  Kişi sayısı az olarak gözüken bütün realmler 3-4 realm birleştirilmiş bunlarıda dikkate alman lazım. Benim tavsiyem sende benim yaptığımı yap. Aç bir sürü 1 lvl karakter black markete summonla hepsini. 10-15 gün takip et piyasayı. Hangi realmde değerli şeyler ucuza gidiyor veya hiç alınmıyorsa karakterini oraya migrate et. Son olarak bu tier 3 setini toplamak istediğini söylemişsin en ölü realmde bile 200-300k dan aşağı toparlayabileceğini sanmıyorum kovalayanı çok. En temizi sen bu işten uzak dur :)

• 0

#15 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2015 - 12:50 ÖS

Black market için ölü realm bakman bence çok doğru değil. Çünkü senin düşündüğünü düşünen bir sürü insan var ( bir dönem black market kolladım toplam 12 farklı realmde ).Bu kişilerin çoğu guildini migrate etmek üzere hazır bekliyor istediği item farklı realmin black marketine düşse bile guild migrate ile goldunu ve karakterini geçirip iteme bid atıyor.  Kişi sayısı az olarak gözüken bütün realmler 3-4 realm birleştirilmiş bunlarıda dikkate alman lazım. Benim tavsiyem sende benim yaptığımı yap. Aç bir sürü 1 lvl karakter black markete summonla hepsini. 10-15 gün takip et piyasayı. Hangi realmde değerli şeyler ucuza gidiyor veya hiç alınmıyorsa karakterini oraya migrate et. Son olarak bu tier 3 setini toplamak istediğini söylemişsin en ölü realmde bile 200-300k dan aşağı toparlayabileceğini sanmıyorum kovalayanı çok. En temizi sen bu işten uzak dur :)

3 parçam eksik kalmışken uzak duramam :D uzun süredir almaya çalışıyorum , uzun bir ara verdim wow a vesaire derken tekrar almak ve tamamlama inadım tuttum . 1er level açıp dediğini yapmak lazım

• 0

#16 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2015 - 08:28 ÖÖ

hangi parçaların eksik kaldı ? Genelde shoulder ve kafalık harici pek değerli değil yerine kendin bişeyler uydurabilirsin. Çoğu kişi öyle yapıyor.

• 0

#17 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2015 - 06:48 ÖÖ

hangi parçaların eksik kaldı ? Genelde shoulder ve kafalık harici pek değerli değil yerine kendin bişeyler uydurabilirsin. Çoğu kişi öyle yapıyor.

helm,shoulder bide gloves , fiyatını geçtim bide bmah a düşmesini beklemek var 

• 0

#18 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2015 - 10:52 ÖÖ

helm,shoulder bide gloves , fiyatını geçtim bide bmah a düşmesini beklemek var 

Kafalık ve omuzluk en değerli 2 parça. Boş bir realmde bile 500k ya ikisini kapatman zor ihtimal. Bence boşa geçirme kendi realminde kolla :) veya black markete düşen kutuyu almaya çalış ondanda düşebiliyor t3 parçaları.

• 0

#19 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2015 - 07:54 ÖS

Kafalık ve omuzluk en değerli 2 parça. Boş bir realmde bile 500k ya ikisini kapatman zor ihtimal. Bence boşa geçirme kendi realminde kolla :) veya black markete düşen kutuyu almaya çalış ondanda düşebiliyor t3 parçaları.

öyle gözüküyor hocam, hesabı satarken full olsun değeri iyice artar hiç değilse :D

• 0

#20 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2015 - 09:33 ÖÖ

öyle gözüküyor hocam, hesabı satarken full olsun değeri iyice artar hiç değilse :D

maksatın hesabı satarken değer artması ise boşa karakterini migrateleme hiç gereği yok. T3 meraklısı az,  accountuna çok değer katacağını sanmıyorum. Onun yerine goldu karakterde bırak daha iyi, tabi sen bilirsin

Konu ryujinjakka tarafından 16 Temmuz 2015 - 09:33 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı