İçeriğe git

Resim
- - - - -

Karakter Problemi Yardım...

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2014 - 08:01 ÖÖ

Merhaba tekrardan arkadaslar size ilginc bir karakter problemimi anlatmaya calisacagım.

Ben sadece PvP oynuyorum ve battleground yapmayı cok severim. Neyse probleme geceyim.

Bilirsiniz mouse'un sag tusuna basılı tutunca karakteri sağa sola arkaya çok hızlı birsekilde cevirirsiniz ve melee bir class dalarken size onu engellemeniz cok kolay olur. Ben Balance Druid'im ile bglere giriyorum neredeyse ilk 5 dakika problem olmuyor ancak bu 5 dakikadan sonra problemler basliyor ve gercekten oyun tadı kalmıyor.

Druid ile oynarken karakteri mouse a basıp saga sola ceviremiyorum. Mouse hareket ediyor ancak basınca cevrilmiyor karakter ozellikle melee ler dalarken cok cok problem yasiyorum birde karsidan dusman gorup sol mouse tusu ile target alinca kendi kendine focusluyor birden . Benim icin azap haline geliyor oynamak ve Druidim ile cok oynamak istiyorum. Neden böyle bir problem yasıyorum anlamadım. Mouse logosu zırhlı el hareket ediyor ama tusa basili tutup hemen karakteri cevirip dusmani engelleyemiyorum.

İşin komik yani diger karakterlerimin hic birinde boyle bir problem olmuyor ornek paladinimde tonlarca bg yapıyorum hic bir sekilde boyle birsey yasamadım. Neden Druidte boyle birsey oluyor? Ayarlarada baktım herşey aynı paladin ile. Bu problem gercekten can sıkıcı ve bir cozumu olmalı.

Birde su var druidte tyrannical zamani full tyrannical olunca herkesin HP si 410k civarında olurdu benim Druidinde 398k olurdu full Tyrannical olmasına ragmen:)

Neyse ilk problem daha onemli arkadaslar dilerim anlamıssınızdir problemimi.

Okudugunuz icin tesekkurler
  • 0

#2 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 08:53 ÖÖ

Yok mu bilen:)
  • 0

#3 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 07:12 ÖS

Charı senden başka oynayan olduysa o chara özel key bindings yapmış olabilir mi acaba?

Veya yeni mouse aldıysan yanlışlıkla yan tuşlara basınca da o özelliği aktifleştiriyor olabilir.

Uydurma bir cevap oldu ama, ben yeni mouse aldığımda başıma geldi, yan tuşlara basınca oyunun sesi kısılıyordu. Belki o tarz birşeydir.
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2014 - 04:45 ÖS

Hmm, interfaceteki fare ayarlarına baktın mı? Belki onunla ilgilidir? Gerçi o zaman fare ilk 5 dakikada da öyle olurdu.

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2014 - 07:13 ÖS

Tam emin değilim ama druid için kullandığın ya da druid için özel ayar yaptığın addonlardan biri sebep oluyor olabilir. Emin değilim hocam. 50 verirseniz geçerim tek ders bu kaldı... dur ya yanlış oldu...

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2014 - 11:40 ÖÖ

Charı benden baska oynayan olmadı, paladinle aynı key bindingse sahip. Tum ayarlar aynı paladin ile hic bir farklilik yok. Bu olay aslında realm transferden sonra oldu. Ama cok sacma paladinide transfer ettim sonradan . Druidte bug var heralde HP side bir garipti ... Heralde transfer gerekiyor yine:)

Bilemedim ki nasil cozulur:)
  • 0

#7 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2014 - 01:34 ÖS

Ticket aç olmazsa, resmi forumlara da yazabilirsin?

#8 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2014 - 05:14 ÖS

Deniyecem tesekkurler , ticket atmistim bilgisayardan kaynakli dendi ama alakası yok.
  • 0

#9 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2014 - 09:59 ÖÖ

hala çözemedim hala bu problemi arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum . druidimide pvp seti dizmek istiyorum ama oynatmıyor bu lanet durum :)

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı