İçeriğe git

Resim
- - - - -

TBC'den beri wow oynamıyorum biraz yardım iyi olabilir *.*

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 wr2009

wr2009

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2014 - 03:34 ÖS

Merhaba arkadaşlar tbcden beri wow oynamıyorum artık üniversite sınavını da atlattığıma göre wow'a tekrardan başlamayı düşünüyorum fakat biraz tereddüt ediyorum,çünkü şimdi oyunda neredeyse her şey değişti ve 0'dan warrior olarak başlayacağım ve beni ne zorluklar bekliyor bilmiyorum.Eğer kısaca beni neler bekliyor hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur ^_^ Ha birde stormscale'de başlamayı düşünüyorum 

edit:sıkı pvpciyim arena,bgs olsun delisiyimdir :D

Konu wr2009 tarafından 17 Temmuz 2014 - 03:37 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 04:00 ÖÖ

Açıkçası değişiklikler var evet ama ''zorlayıcı'' yönde değil.

Sıralamak uzun sürer ama spesifik olarak sormak istediğin birşey varsa yardımcı olabilirim.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#3 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 10:26 ÖÖ

-Talent sistemi oldukça değişti(Her 15 lv da bir talent geliyor),talentler sadeleştirildi

-Dungeon findera benzer şekilde raid finder geldi.

-3 kişilik oyunun hikayesinden bir parçayı canlandırdığın scenariolar geldi. Scenariolar dungeona benziyor ama daha kısa ve 3 kişilik.

-Flexibile raidler geldi, bu raidler 10-25 kişi ile yapılıyor. Örneğin 13 kişiyle girersen 13 kişilik zorluğunda 20 kişi girersen 20 kişi zorluğunda oluyor.

-10 lv dan sonra istediği factionu seçen panda racesi geldi, Monk classı geldi.

-Companionlarını savaştırdığın pet battle geldi. Pokemon tarzı bu savaşlarla yeni non-combat petleri kazanabiliyorsun.

-Bir de genel olarak oyun kolaylaştırıldı, casual oyunculara daha fazla hitap etmeye başladı. 

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar, merak ettiğin özel bir şey varsa sorabilirsin.

Komik olucak ama tauren ırkına Paladin sınıfı geldi   :lol: birde yeni ve en iyi en çok buff almış sınıf monk classıdır.Ah'lerde birleştirildi.

Not:Alıntıdır

Konu Egemeric39 tarafından 18 Temmuz 2014 - 10:27 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

For The Scourge ! 

#4 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 11:39 ÖÖ

Açıkçası değişiklikler var evet ama ''zorlayıcı'' yönde değil.

Sıralamak uzun sürer ama spesifik olarak sormak istediğin birşey varsa yardımcı olabilirim.

Ben diğer konudakilerin aynısını alıntı yaptım aynı şeyleri sormuyorlar mı sonuçta  :P

• 0

For The Scourge ! 

#5 wr2009

wr2009

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 01:00 ÖS

Çok sağolun peki şimdi ne kadar süre de gear yaparım ve oynarken açıkçası bezmek istemiyorum.Warrior kasacağım için zor olacağını düşünüyorum bgler arenalar falan.Birde önceden arena yapmadan arena seti alamıyordun şimdi öyle bir zorunlukluk yok sanırım?

• 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 01:02 ÖS

522ilvllik pvp gearı 1günde yaparsında 550lik olan biraz zaman alır

• 0

Bıraktım yokum

#7 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 01:13 ÖS

Çok sağolun peki şimdi ne kadar süre de gear yaparım ve oynarken açıkçası bezmek istemiyorum.Warrior kasacağım için zor olacağını düşünüyorum bgler arenalar falan.Birde önceden arena yapmadan arena seti alamıyordun şimdi öyle bir zorunlukluk yok sanırım?

Eğer bütün gün oynarsan (oruç tutuyorsan bu bir + olabilir) 522'likleri yaparsın.550'liklere geliince bu 3 haftanı alır.Birde timeless adasına git.O adanın ortasında pvp booslar vardır.Onlardanda 550 düşürebilirsin şimdilik.

• 0

For The Scourge ! 

#8 wr2009

wr2009

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 02:50 ÖS

522ilvllik pvp gearı 1günde yaparsında 550lik olan biraz zaman alır

Nasıl yapacağım peki ? Zaman sorun değil yaz tatilindeyim birde orucum o yüzden zaman bol.Bİr sorum daha olacak.Oldum olası undead hastasıyım fakat racial yüzünden biraz tereddüt ediyorum.Bana ne tavsiye verirsiniz? Orc mu açmalıyım yoksa?

• 0

#9 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 02:56 ÖS

Nasıl yapacağım peki ? Zaman sorun değil yaz tatilindeyim birde orucum o yüzden zaman bol.Bİr sorum daha olacak.Oldum olası undead hastasıyım fakat racial yüzünden biraz tereddüt ediyorum.Bana ne tavsiye verirsiniz? Orc mu açmalıyım yoksa?

Undead warrior açmanı açıkcası tavsiye etmem heybetli ve hard bir race olar orc erkek herzaman daha iyidir. karakterinin özelliklerinden çok görsel olarakta hitap etmesi gerekir ki artık trnsmog denen bir özellik var ve itemlerini çantada bulunan örneğin tier 6 iteminin görüntüsüne kavuşturabiliyorsun bu bence oyundaki en güzel yeniliklerden ve kendi tarzını yaratabilirsin warrior güzel ama ben mage tavsiye ederim

• 0

#10 wr2009

wr2009

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 03:10 ÖS

Undead warrior açmanı açıkcası tavsiye etmem heybetli ve hard bir race olar orc erkek herzaman daha iyidir. karakterinin özelliklerinden çok görsel olarakta hitap etmesi gerekir ki artık trnsmog denen bir özellik var ve itemlerini çantada bulunan örneğin tier 6 iteminin görüntüsüne kavuşturabiliyorsun bu bence oyundaki en güzel yeniliklerden ve kendi tarzını yaratabilirsin warrior güzel ama ben mage tavsiye ederim

Melee class da daha iyiyim.Caster'ı pek beceremiyorum açıkçası :D Evet öyle de ne bileyim undeadler bana daha hoş geliyor :S Keşke şu racial olayını kaldırsalar herkes istediğini rahat bir şekilde açabilse 

• 0

#11 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 18 Temmuz 2014 - 04:17 ÖS

Melee class da daha iyiyim.Caster'ı pek beceremiyorum açıkçası :D Evet öyle de ne bileyim undeadler bana daha hoş geliyor :S Keşke şu racial olayını kaldırsalar herkes istediğini rahat bir şekilde açabilse 

Sen bence gönlündekini yap çünkü ileride bu iş başına bela açabilir paralarına yazık olur race change yapıcam diye  ;)  Tamam mı her zaman gönlünden geçeni yap 

• 0

For The Scourge ! 

#12 wr2009

wr2009

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2014 - 12:48 ÖS

Sen bence gönlündekini yap çünkü ileride bu iş başına bela açabilir paralarına yazık olur race change yapıcam diye  ;)  Tamam mı her zaman gönlünden geçeni yap 

Valla bende öyle düşünüyorum ama aklımda beni kurcalayan tek bir şey var o da baya zamandır oynamayınca acaba asosyale bağlar mıyım? Çünkü para vereceğiz sonuçta -Türk aklı :D 

• 0

#13 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2014 - 04:18 ÖS

Valla bende öyle düşünüyorum ama aklımda beni kurcalayan tek bir şey var o da baya zamandır oynamayınca acaba asosyale bağlar mıyım? Çünkü para vereceğiz sonuçta -Türk aklı :D

Bu kadar sana sorun çıkarıcaksa ve bu kadar çok soru sorucaksan bence oynama derim çünkü.Eskiden wow oynadım diyorsun oynadıgına göre asosyele bağlarmı o sana bağlıdır 

• 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı