İçeriğe git

Resim

Takaslık D3-Ros +Gearli Crusader/Barbarian/WD

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 05 Ağustos 2014 - 06:47 ÖS

Kısa süre oynadığım D3 accountum'u 2.1 patchini beklemekten sıkıldığım için takaslamaya karar verdim.Hesapta 70 Crusader/Barbarian/Witch Doctor mevcuttur Paragon level 285.
Crusaderde çeşitli buildler için itemler mevcuttur:
Akkhan Set 6 parça/2x Royal Ring of Grandeur/Reaper's Wraps(Gerekli statlar iele Holy/Light/Fire)
Genelde kullandığım buildler:
Blessed Shield buildi=Gryfalcon Foote+Jekanbord
Holy SHotgun=Fate of the Fellx2 (1 tanesi socketsiz)+Hellskull

Ama siz değişik build isterseniz Flaillerin çoğu mevcut:
Inviolable Faith/Justinian's Mercy/The Mortal Drama/Baleful Remnant/Darklight
Ayrıca Skywarden/Blade of Procphecy/Scourge/Harrington Waistguard mevcut.
Stashte  1300 Riftkeystone,tüm materyallerin herbiri x4000,Marquise gemlerin tüm çeşitlerinden  +700 adet ve 75m Gold mevcuttur.Epic potlardan 4 çeşit mevcut.

Ek olarak Barbarian ve WD 500+ K Dps mevcuttur ve o kadar Rift Key ile set item kasmanız çok kısa sürer.Witch Doctorda ek olarak Jade Harvest build için topladığım Azurewrath-3x Jade Harvester set item mevcut daha sonra ara verdiğim için ilgilenemedim ve şuan Fetish buildiyle devam ediyor.

Kısacası T6 ya hazır bir Crusader ve çok kısa sürede gear yapabileceğiniz alt karakterler mevcut hesapta.Tek sorun oyunu alıp beğenmeyen arkadaşım hediye etti ve CD kutusu da kayıp olduğu için orjinal CDkeyi bulamıyorum ve RoS'a online yükseltme yaptım.Bu konuda endişeniz olmasın zira kendisi 3 yıldır evli ve CS 1.6 oynamayı bile kıtkanaat becerebilen bir insandır.

İstediğim karşılık ise WoD yüklü boş WoW hesabı karakter,achi,gold,mount vs benim için farketmez. Bu forumda çok sayıda alışveriş yaptım,yeri geldi beni dolandırmaya çalışan ancak kendi dolandırılan insanların emeklerine kıyamadığım için foruma SS atarak hesaplarını geri verdim.Lütfen kötü fikirlerle geliyorsanız  hiç gelmeyin.Daha fazla bilgi isterseniz Skype ekleyin husobaba1903.

Not:Alan arkadaşa LoL-TR serverde oynamadığım hesabımı da vereceğim aşağı yukarı 40 şampiyon+20 skin mevcuttu tam hatırlayamasam da.

Konu husobaba1903 tarafından 05 Ağustos 2014 - 06:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2014 - 04:38 ÖS

Konu günceldir.Sadece WoD Paketi ya da 4 aylık Gametime ile de takas olur.

• 0

#3 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2014 - 11:25 ÖS

Hanbicer ile takaslanmıştır 2 tarafa da hayırlı olsun.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı