İçeriğe git

Resim
- - - - -

Timeless isle yanlış görev ödülü seçimi

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Tolga Peker

Tolga Peker

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 01:12 ÖÖ

Arkadaşlar timeless isle'da Kairoz'dan bir görev aldım. Benden 1 tane epoch stone bulmamı istedi. Çevredeki mobları öldürerek bir epoch stone buldum ve görevi tamamladım. İşte sorun burada başlıyor. Rogue olarak Timeless leather armor cache'yi seçmem gerekirken yanlışlıkla plate armor'a bastım ve complete dedim ve haliyle kullanamıyorum tabi. İçinden çıkacak item benim için çok önemliydi. Blizzard'a ticket atarak bunu çözmem mümkün mü? Yani bana Plate armor cache yerine Leather armor cache verebilirler mi? eğer bu mümkünse durumu anlatmaya yetecek ingilizceye sahip olan biri buraya ingilizce olarak yazsa (tabi benim dilimdem) bende bunu ticket olarak atsam? yardım olan herkese şimdiden teşekürler :) yardım edebilecek olan lütfen okuyup geçmesin benim için çok önemli :)

• 0

#2 Tolga Peker

Tolga Peker

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 01:26 ÖÖ

Blizzard support'u biraz araştırdım. İtem restoration denen birşey var ama sadece item'ları geri getiriyor. Bendeki bu şey kutu yani. İtem içinden çıkacak. Herhalde mümkün değil benim istediğim şey?

EDİT: Geri getirebileceğim şeyler listesinde çıkmıyor bu malzeme

Konu Tolga Peker tarafından 02 Eylül 2014 - 01:27 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 08:58 ÖÖ

Uzun uzun anlatmak isterdim fakat, 5 dakika elite mob keserek aynı sonuca varabilirsiniz.

Oradaki moblardan ve chestlerden kısa sürede çok daha fazla ''leather armor'' elde edebilirsiniz.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#4 Tolga Peker

Tolga Peker

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 11:36 ÖÖ

Daha yeni Timeless isle'ye gelmiş olmamdan kaynaklanıyor herhalde, bunu bilmiyordum sağolun :)

• 0

#5 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 03:29 ÖS

Etraftaki ufak yeşil kutularıda aç büyüklerde var ağaç diplerinde kesilmiş ağaçların üstünde görürsün ufak yeşil kutuları onlardanda çıkar yarım saatte iki çanta toplamıştım oralardan 90olduğumda

• 0

Bıraktım yokum

#6 Tolga Peker

Tolga Peker

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2014 - 09:11 ÖS

Etrafta bir sürü chest buldum ve ilvl'ımı 469'dan 484'e çıkardım ve devam ediyorum chest aramaya. Ama yine bir sorum olacak, cheste benzer birşey buldum. İndirdiğim addona göre iyi bir chestti.Sorun şu ki geminin bir ucuna bağlanmıştı ve oraya ulaşmanın bir yolu yok gibi. Zaten uçamıyorum alamadım bir türlü. Onu almanın yolu nedir?

Konu Tolga Peker tarafından 02 Eylül 2014 - 09:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2014 - 02:39 ÖÖ

oraya yüzerek geçeceksin ve gemiye çıkıp moblara görünmeden direğe tırmanacaksın. senden önce biri çıkmışsa zaten moblar öldürmüş olacağı için sorun yok ama moblar ölmemiş ve duruyorlarsa kesmekle uğraşmanı tavsiye etmem. chestin nasıl alınacağını gösteren video linkte:

her hafta bu ve bunun gibi bazı chestler yeniden ortaya çıkar.

Bu arada sana en çok lazım olan itemın bütün versiyonları (cloth, plate, mail) veya sende zaten var olan bir ,tem habire düşer de bi ihtiyacın olan malzeme düşmüyor nedense. ya da blizz bana gıcık. 

• 0

#8 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 03 Eylül 2014 - 09:53 ÖÖ

Rogue la güzel oluyor orası birisi çıkmışsa direk shadowstep atıyorum:D 

• 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor