İçeriğe git

Resim

Challenge mode

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Sheogorath

Sheogorath

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2014 - 09:04 ÖS

Merhabalar challenge modeun bitmesine az bir zaman kala bende faydalanmak adına bir group ile challenge modelara girmeye karar verdim fakat onca wipe taktikler sunlar derken ancak 2 silver bitirebildim malum mop un bitmesine sayılı günler kala birdaha gelmicek olan bu fırsatı değerlendirmek istiyorum acaba bir yardımseverler çıkarda yardım edebilirlermi gerçekten yapamıyorum groupta en ufak kopukluk olsun wipe geliyor anında, yardımcı olabilicek kişiler varsa çok memnun olurum şahsen healer gidiyodum cmlerde alliance tarafındayım
  • 0

#2 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2014 - 10:58 ÖS

Ben de aynı şekilde dertliyim.Openraidden iyi bir grup bulmak cidden çok zor,guildimde tamamladığı için ilgilenmiyorlar.Bis olmasa da bol socketli gearim var ben de grup arıyorum.Daha önce Hunter ile 9/9 Gold yapmıştım bu sefer Warlock'um için arayıştayım.

Konu husobaba1903 tarafından 08 Eylül 2014 - 11:00 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 10 Eylül 2014 - 12:38 ÖS

O işlere benimde girmem lazım yeni taburcu oldum evdeki pcden giremiyorum donuyor kafeyede 2hafta sonra gidebilcem sanırım iyileşene kadar.Arkadaşlarla ally tarafında ğlncsine yapcaz ama daha taktiklere bakmak lazım. Boost satıyorlardı goldun varsa 80k civarı bişeydi 

• 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı