İçeriğe git

Resim

Honor Kasma Servisi

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Putress

Putress

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2014 - 09:04 ÖS

Merhaba Arkadaşlar ;

Karakterlerinize güven içerisinde honor kastıra bileceğiniz ve kıyafetlerini hızlıca dizebileceğiniz bir hizmet sunuyoruz herhangi bir program vb. bir şey kullanmadan ve banlanma tehlikesi olmadan kendimiz oynayarak kasıyoruz.

Hizmet Bedeli : 4k = 15 TL

Bize özel mesaj veya skype ile ulaşabilirsiniz

lz2rJk.png W.putress

Konu Putress tarafından 11 Eylül 2014 - 11:49 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#2 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 11 Eylül 2014 - 08:53 ÖÖ

Öncelikle merhaba demek istiyorum. Ben müşteri olarak değil de dikkatimi çeken fiyat için bir iki kelam laf etmek istedim.
Şimdi oyunda honor kasmak o kadar kolay ki her 2 saatte bir Tol barad ve senkronize olarak wintergrasp a girilebiliyor. Hatta tol barad için que alınamasa da fightın bitme süresine 5 saniye kalaya kadar bekleyip köprü sınırından karşıya geçilince kafadan min 1400 honor geliyor e wintergrapda kaybedilse de hatrı sayılır honor veriyor iki fight da call to arms tan kazanılıyor yani o 4k honoru elde etmek çok kolay. bu yüzden 20tl biraz fazla olmuş. Bence fiyatınıza bir göz gezdirin ki müşteriniz olsun ;)

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#3 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2014 - 09:39 ÖÖ

Öncelikle merhaba demek istiyorum. Ben müşteri olarak değil de dikkatimi çeken fiyat için bir iki kelam laf etmek istedim.
Şimdi oyunda honor kasmak o kadar kolay ki her 2 saatte bir Tol barad ve senkronize olarak wintergrasp a girilebiliyor. Hatta tol barad için que alınamasa da fightın bitme süresine 5 saniye kalaya kadar bekleyip köprü sınırından karşıya geçilince kafadan min 1400 honor geliyor e wintergrapda kaybedilse de hatrı sayılır honor veriyor iki fight da call to arms tan kazanılıyor yani o 4k honoru elde etmek çok kolay. bu yüzden 20tl biraz fazla olmuş. Bence fiyatınıza bir göz gezdirin ki müşteriniz olsun ;)

tolbarada girmeden o şekilde honor alınabiliyor mu ?  :o

• 0

#4 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 11 Eylül 2014 - 10:11 ÖÖ

tolbarada girmeden o şekilde honor alınabiliyor mu ?  :o

evet :) hala yapılıyor ama zamanlama çok önemli
Ama elbette que ya girip fightı full oynayıp kazanmış veya kazanmamış adamdan fazla honor almayı beklememek gerek. Yani ben arkadaşı rescide etmek icin demedim bunları da aman diyim yanlış anlamalar olmasın. Yani 15 tl 4k honor yeterlidir hele ki zaten honor kasan adam bu tür in game trickleri biliyor ise sürümden kazanmak ve üç beş müşteri çekip harçlığını kazanmak adına böyle yapmalıdır.
İyi niyetli bir tavsiye sadece

Konu jujinko tarafından 11 Eylül 2014 - 10:14 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#5 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2014 - 10:13 ÖÖ

Bencede honor kasmak çok basit artık benim main oynadığım karakterime sadece pridefull sezonunda 160 bin honor kasmışım :) 4 e böldüm 800 tl para eder:)

• 0

#6 Putress

Putress

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2014 - 11:25 ÖÖ

Tavsiyeleriniz için öncelikle çok teşekkür ederim zaten arada çok fazla bir fark yok o farkta havale masrafı filan derken aynı fiyata geliyor hemen hemen

• 0

#7 Putress

Putress

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2014 - 10:10 ÖS

:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

• 0

#8 Putress

Putress