İçeriğe git

Resim
- - - - -

Titan oldu Titanic!

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2014 - 07:24 ÖS

Hatırlarsanız bir süre önce Blizzard "Titan" kod adlı gizemli projelerini sil baştan yapmaya karar verdiklerini söylemişti. Şimdi ise oyunda aradıklarını bulamadıklarını söyleyen CEO Mike Morhaime, projeyi iptal ettiklerini söyledi. Chris Metzen ile birlikte durumun acı verici olduğunu söyleyen Morhaime, bunun zor bir karar olsa da geçmişte iptal ettikleri tüm oyunların kaliteye olumlu etkilediğini belirtti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak

#2 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2014 - 07:59 ÖS

"Are we the MMORPG company?" he added later, in conclusion to that line of questioning.

Evet öylesiniz???! Şüphen mi vardı sürtük!???

Her hafta titanfocus.com'a girip yeni bir haber görmemeye alışmıştık.

Ne hype yapmıştık geçen blizconndan önce, son gamescon'dan önce, hele o meşhur release chartı hatırlayan? 450px-Bliz-schedule-rumor1.jpg

Hayır yani, özellikle titanfocus.com'un forumunda, her insanın dilinin titreyişinde, yada tabi klavyesinin tuşlayışında; böyle bir özlem, bir iç çekiş.. Ya bilirsiniz işte o WoW'u ilk oynadığınız zamanlardkai heyecanlara olan bir özlem.

Yaşayamadık çünkü efendim, tek tek o meşhur hikayeleri anlattırmayın bana, bi vale bilmemne valley'miydi eastern kingdoms'un güneyinde, orda bir arena yapmayı.. Yani o kada rçok expansion birikmişti ki, WoW'un o kendine özgü dokusunu ezberleyene kadar, bıkana kadar yaşayamadık, Wotlk ve sonra başlayan kimse yaşayamadı, imkanıda yoktu zaten.

İnsanların özlemi bunaydı esas, bu sefer baştan başlasak, lore'u ile, dünyası ile, mountları ile, special eventleri ile (çok kıskanıyorum orda burda Gates of bilmemen,e o böcekler raid ile anılarını anlatanları) bi Blizzard quality MMO yaşasa idik diye.

Efendim video oyunlaırnı bıraktım ben, sokmayın aklıma böyle şeyler, çok iyi oldu aslında.

Son bi kere kaybolsaydık, güney barrens'ın Hog'larla dolu labirentlerinde ama.

• 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2014 - 08:17 ÖS

O kadar emek ve beklentiden sonra üzücü ama aslında bir yandan da dedikleri gibi iyi. Şimdi WoW'dan sonra başarısız bir mmo çıkarsalar ve hayal kırıklığı olsa bayağı kötü olur imajları açısından. Ayrıca adamların WoW'dan iyisini yapamayacaklarından korktuklarını ve haklı olduklarını düşünüyorum. :D

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı