İçeriğe git

Resim
- - - - -

Meslekten para kasanlar...

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 cozurtma

cozurtma

Knight Lieutenant

• Members
  • 566 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 30 Ekim 2014 - 09:42 ÖÖ

http://www.oyunhub.c...ğişiklikler-vs/

Sayfasından alıntı yapıyorum 

Eşyalar Genel

• Bonusmuş gibi hissettirmeyen birçok stat silinecek: Hit, Expertise, Dodge ve Parry. Avoidance’ın güzel mekanikleri olabilir fakat eşya üzerindeki bir stat olarak yer almayacak.
  • Reforge da kalkıyor–şu anda bir eşya elde etmek için çok fazla değişiklik gerekiyor. Kağıt üzerinde güzel gözüküyordu fakat yeni bir eşya elde etme heyecanını aşağı sürükledi.
  • Daha az eşya enchantlanabilecek, bundaki amaç, zorunlu bir şey gibi hissetmek yerine enchantlara sahip olmanın bir bonus gibi hissettirmesini sağlamak.
  • Meta gemler ve soket bonusları kalkıyor. Warlords of Draenor’da daha az eşya soketli olacak. Ayrıca artık birincil stat gemleri diye bir şey yok.
  • Eşyalara özellik düşürme geliyor fakat bu oyuncuların eski raidleri sololayamamasına yada oyuncuların zayıf hissetmelerine sebep olmayacak.

bu sebeple mesleklerden para kasan arkadaşlar ( ben gibi ) dengeler sanki biraz değişiyor, eğer her iteme bi enc, gem yapamıcaksak para kasma işinde biraz sorun yaşanabilir gibi, aslında sorun değil de eskisi kadar çok kar  elde edilemeyeceğini düşünüyorum..

benim aklıma bu yüzden herb ve alc ikilisi para kasmak için iyi bir alternatifmiş gibi geliyor :)

siz ne düşünüyorsunuz ?

• 0

forum üyelik tarihi 2007   :ph34r: 

#2 royalstance

royalstance

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2014 - 12:22 ÖS

Evet mantıklı olabilir ama illaki sadece para diyorsan mine herb yap hammadde yi sat etliye sütlüye karısma :DD

• 0

#3 chili_peppers

chili_peppers

Üye

• Members
  • 359 İleti
  • Locationfrostmane

Yazma tarihi: 03 Kasım 2014 - 08:52 ÖS

en çok gold kazandığım meslek transmog desem inanırmısın:D

• 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2014 - 01:02 ÖÖ

Gem ve enchant piyasasının kendi kendine dengeyi tekrar bulacağını düşünüyorum. Örneğin 10 gem alırken tanesi 50g ise şimdi 2 gem alacaksak tanesi 250'den gidebilir. Paket başında muhtemelen gatherin meslekleri iyi para kıracak ama uzun vadede maksimum kazanç için enchanting, jewelcrafting, alchemy gibi birbiriyle bağlantılı mesleklere sahip olmak lazım.

#5 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2014 - 01:12 ÖS

Gathering mesleklerin eskisi kadar hızlı ve fazla miktarda farm yapabileceklerini düşünmüyorum.Sebebi ise Flying mount kullanılamayacak ve birçok pvp alanı olacak.Bu noktada en iyileri Blacksmith,Tailoring ve Leatherworking olacaktır.Expansion başladığında yaptığınız her epic 100k dan fazla fiyata satılır ki zaten o 1 aylık dönemde yapabildiğiniz gold sizi en az 1 yıl idare eder.chili_peppers  dediği gibi transmog da çok karlı eğer realminizde transmog alışverişi yoğunsa.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı