İçeriğe git

Resim

Warlords of Draenor Gece Satışı

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Dasda

Dasda

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2014 - 01:34 ÖS

Merhabalar,

Aradım aradım bulamadım. Warlords of Draenor için İstanbul'da gece satışı var mı? İnternette hiç bir bilgi yok.

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 01:43 ÖÖ

MoP'tan beri anlaşmalar yapılıyor ve her şehirdeki gece satışını başka bir firma üstleniyor. Örneğin geçen yıl Ankara için Electro World idi sanırım. Gece satışı kutulu pre-purchaselere rağmen muhtemelen olacaktır, hem millet kutulu collector's edition için sıraya girecek falan... Firmalara sormak lazım, belki günü yaklaşınca onlar da duyurur.

#3 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 10:47 ÖÖ

Ankara'da olup olmadığını bilen varsa bizimle de paylaşsın lütfen. Online almış olmama rağmen gelirim.

Bu arada Ezekeel yanlış hatırlamıyorsam seninle Cataclysm eventinde tanışmıştık Tunalı D&R'da. :)

• 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 02:54 ÖS

Evet heheh. :) Ankara'da muhtemelen olur, yine Ankamall'daki Electro World'de olabilir. Bu sefer film projesi okul vs. derken gidemeyeceğim. Bir de kutulu pre-purchase aldım. :P Yine de o güne bir Ankara buluşması falan düzenlenebilir, biraz geç oldu gerçi organize etmek için ama...

#5 Dasda

Dasda

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 04:13 ÖS

Bugüne kadar her expansion çıkışında gece satış organizasyonu oldu, ama önceden haberi duyrulurdu. Şuan bununla ilgili hiç haber yok. Sanırım böyle bir organizasyon olmayacak.

Konu Dasda tarafından 11 Kasım 2014 - 04:15 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 07:12 ÖS

Ankamall tadilatta yani büyük kısmı başka bir yerde olabilir belki.

Konu Xelbelsel tarafından 11 Kasım 2014 - 07:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

#7 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2014 - 07:33 ÖS

Electro World de tadilatta mı? Olmaması da bir seçenek tabii, kutulu isteyen insanlar da kutulu pre-purchase aldı. Yine de ben olur diye bekliyordum.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı