İçeriğe git

Resim

Hearthstone oyununu 4.0 ve üstü android cihazınızda oynayabilmek

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 30 Aralık 2014 - 11:38 ÖÖ

Bildiğiniz üzere hearthstone oyunu sadece 6’  ve üzeri tablet bilgisayarlarda oynanıyor. Fakat bunu standart android telefonunuzda  da oynayabilmeniz için ufak bir trick paylaşmak istedim

Olaya geçmeden önce telefonunuzun en az 8gb kapasitesi olmalı ve işlemcisi düşük çakma android olmaması gerekir. Bu tür telefonlar android 4.0 ı zoru zoruna kaldırıyor, kaldı ki oyunu kaldırsın.
Dosyalar virüs içermez, illegal değildir, çünkü oyunun kendi dosyalarının parçalanmış-editlenmiş şeklidir. Siz sadece bunu kurup orjin accountunuzla normalde nasıl oynuyorsanız öyle oynayacaksınız

1) Öncelikle google play storeden ‘Apk Manager’ programını indirin (Bu apk yazılımlarını okumaya  ve yüklemeye yarıyor)

2)Telefonda işimiz şimdilik bitti. Linkteki iki dosyayı da (biri com.blizzard.wtcg.hearthstone  klasörü şeklinde iki tane sey barındırıyor , diğeri ise apk ) bilgisayarınıza aşağıdaki linkten indiriniz.
https://mega.co.nz/#...dBstOhVpf6iOveQ

3)Telefonunuzu bilgisayara bağlayın, İndirdiğiniz öğelerden klasör şeklinde olanı telefonun Android/obb kısmına girerek  kopyalayın. Gene obb kısmına  ( diğer iki öğeyi barındıran klasörün içinde olmayacak şekilde) apk yı kopyalayın.

4) Telefondan apk manager a girip Hearthstone apk yı kurun (install kısmından direkt bulur zaten)

24 mblık apk dosyası telefona yüklenince çalıştırın. Dosyaları açacak ve yüklemeyi başlatacak. Sonra da keyifle oynayın ;)

Not: Eğer ki oyun dosyalarını yüklerken hata mesajı ile karşılaşırsanız şu işlemi yapın. Tüm telefona attıklarınızı telefondan silin (apk dahil). Sonrasında com.blizzard.wtcg.hearthstone  klasöründeki iki öğeyi android/obb kısmına yapıştırın (klasör olmasın yani bu sefer).  Apk yı da obb içine atın. Telden apkyı gene kurun ,çalıştırın.  Yükleme yapmaya çalışırken hata mesajı alınca da gene telefonun içine girip klasörsüz olan iki öğeyi klasörlenmemişse  (bazı telefonlar otomatik klasörleştirir) com.blizzard.wtcg.hearthstone   adlı bir klasör açarak bunun içine taşıyın. Yeniden hearthstoneyi çalıştırın ve bu sefer yüklemeye başladığını göreceksiniz.

Anlatım bana ait, upload bana ait değildir
İyi eğlenceler efenim :)

• 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı