İçeriğe git

Resim
- - - - -

Croman(Follower) Türkçe Yazılı Rehber

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 04 Ocak 2015 - 07:46 ÖS

Şuana kadar aktif oynayan arkadaşların çoğu Garrison'a eklemiştir diye düşünüyorum ancak nasıl ekleneceğini bilmeyen veya hiç duymamış arkadaşlar için bir rehber hazırlamak istedim.
Croman Massive Damage+Timed Battle counter yapabilen bir 100 level  epic follower,o yüzden çok işinize yarayacaktır.
Croman'ı eklemek için Come With me If You Want To Live (
http://www.wowhead.c...chievement=9005) tamamlamanız gerekiyor ve Heroic modda yapılabiliyor.Zor bir achievement değil ama healer'a büyük iş düşüyor zira Cromanın son boss ölene kadar hayatta kalması gerekiyor.

tuebrRk.png

Sırasıyla yapmanız gerekenler:
1. Girişten 2. boss'a(Magmolatus) kadar tüm trashleri temizleyin.
2.Girişe geri dönün ve ilk boss Slave Watcher Crushto'ya kadar tüm trashleri temizleyin ve bossu öldürün,peşinden Croman ile konuşun(Sağ taraftaki çarkın yanında).
wowscrnshot_111814_214357.jpg

3.Temizlediğiniz yoldan geri dönerek 2. boss Magmolatus'a gidin ve  öldürün,Cromanın kılıcını almasını bekleyin.
4.Yolunuza devam edin ve Roltall,3. boss'u öldürün,bu dövüşte healer'e büyük sorumluluk düşüyor,ölmesine izin vermemeli ve ona göre heal yapılmalı.
5.Son boss Gug'rokk'a kadar devam edin ve bu boss'u da öldürün,boss öldükten sonra  Achievement'inizin gelmesini bekleyin.Croman ve Achievement gelecektir.

Ek olarak tüm trashleri temizlemek zorunda değilsiniz,zira Croman ordan oraya atlayan bir NPC olmadığı için size sıkıntı çıkarmayacaktır o konuda,kim serbest bırakırsa onun adım attığı yerlerden yürür ancak işinizi garantiye almak istiyorsanız anlattıklarımı yapabilirsiniz.O yüzden Healer Dps yapmayacağı için Healeriniz serbest bırakırsa onu takip eder ve boss'un çevresinden gelebilecek herhangi bir damageden uzak durmuş olur.

İlgili video

Konu husobaba1903 tarafından 04 Ocak 2015 - 07:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı