İçeriğe git


Resim
- - - - -

Paranoya - Auchindoun Alliance Türk Guildi


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Mialina

Mialina

    Scout

  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2015 - 07:26 ÖS

2011 yılında kurulup Cataclysm zamanında uzun süre raid yaptıktan sonra aktif raiding hayatına ara veren Türk Guildi Paranoya, 2014 yılında tekrar raid yapmaya başladı. Tekrar aktif duruma geldikten sonra Paranoya, önceliği olgun insanlar ile kaliteli bir raid ortamında başarılı oyuncular ile raid yapmak olmuştur. Warlords of Draenor sırasında server'da iddialı konumda olmak isteyen Paranoya ekibi Mythic run yapacak kadrosunu güçlendirmek için kaliteli ve olgun oyuncular aramaktadır. Yaş ortalamamız 30+'tır ve guilde alımlarda bu yaş grubunun olgunluğuna hitap edebilecek oyuncuları tercih etmekteyiz. Bu demek değil ki eğlenmeyi ve geyik yapmayı bilmiyoruz, sadece küfür, hakaret vb şeylere tahammülümüz yok :)
 
Aktif raid yapan oyuncularımızın büyük çoğunluğu eski contentlerde heroic seviyelerde büyük başarı göstermiş kalitede olup, benzer başarıyı göstermiş, istekli ve arzulu oyuncular aramaktadır.
 
Raid günlerimiz Çarşamba ve Pazar 20.00-24.00,Perşembe 21.00-24.00 arasıdır. Bu süreler gerekli görüldüğü takdirde uzatılabilir ya da ek gün konulabilir.
 
Bilgi almak için Mialina ve Arha ile oyun içinde iletişim kurabilirsiniz.
Başvuru için websitemizden formu doldurabilirsiniz. Social alım için herhangi bir gereksinimimiz yoktur. Doğrudan yukarıda ismi geçen kişilerle konuşup guilde davet alabilirsiniz.
 
Başvuru için web sitemiz: http://paranoya.guildlaunch.com/

Konu Mialina tarafından 21 Ocak 2015 - 07:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

  • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı