İçeriğe git

Resim
- - - - -

Guild Arıyorum (RAGNAROS)

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2015 - 10:40 ÖÖ

Merhaba. Ragnaros Realminde 'Social' olarak bulunabileceğim Türk guildi arıyorum. İş-güç dolayısı ile oyunda düzenli olarak Raid yapabilecek bir durumda değilim. Boş vakitlerimde görev, achiv v.b. takılırıyorum. 

Tag: Kanwulf#2250

Konu arkash tarafından 02 Mart 2015 - 10:41 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 08 Mart 2015 - 03:13 ÖS

Ragnarosta oynuyorum bende ama turk sayisi yok denecek kadar az bi guildimiz vardi oda herkes ara verdi birakti.. Gelirsen btagmi ekle isterden alirim seni guilde
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#3 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2015 - 09:15 ÖÖ

Ya ben ilk mesaja faction yazmayi unutmusum. konuyu acarken horde'dum ama iki gun once alliance gectim. :)) sizin guild hangi tarafta?
  • 0

#4 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2015 - 10:26 ÖÖ

Horde ama ally de de druidim var ragnarosta.. fakat ally kısımında oyuncu yok denecek kadar az 3 tane bizden birilerine rastladım sadece :)  yani kısacası player yok.. ally kısmı dead bende nelf merak ettigim için geçirmiştim yandı gül gibi taurenim /moo..

Konu el-ali tarafından 09 Mart 2015 - 10:37 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

#5 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2015 - 10:27 ÖS

:)) Benim de taurenim vardı ama horde'dan çok sıkıldım artık. Senelerdir hep horde idim. Bir de Horde'da Garrison ortamı hep beyaz/karlı. Gözlerim bozulcaktı artık. :D Ally konsepti daha çok hoşuma gitti garrisonun. Zaten migrate edicem sanırım yakında. Türk ortam olmayınca çok sarmıyor. Ve dediğin gibi ally de yok denecek kadar az zaten. Silvermoona geçmeyi düşünüyorum. 

• 0

#6 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2015 - 07:28 ÖS

Biz twistingnetherda yeni char kasip yeni bi guild kurduk kendi capimizda 1 aya kalmaz bisiler oturtup raidlere basliycaz hos sohbet muhabbet ve raid ortami falan iste ;) ama ally olmussun sen horde olaydin gel derdim

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı