İçeriğe git

Resim

Wod pakediyle basım dertte yardım lütfen!!!

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 sorcares

sorcares

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2015 - 01:25 ÖÖ

Wod pakedini tam olarak çözebilmiş değilim.Mop pakedinin son aylarına yetişmiş biri olarak, Mop da arkadasların yardımıyla neyin ne oldugunu kısmen ogrenmıstım.Benim soracağım bikaç soru var, yardımcı olursanız sevinirim.

1.Ashran da nasıl seri conquest kasıldıgını anlatabilirmisiniz (Artifact Fragment toplayarak mı) ?

2.Pvp itemlerinde upgrade olayımı var ? Ashran'da High Warlord Volrath adlı vendorda  hiç bir stat olmayan conquest itemleri var bu itemlar nedir ne işe yarar.

3. Wod pakediyle gelen yeni stat olayını pek kavramış değilim, subtlety rogue için hangi conquest itemlerini almalıyım? Yabancı sitelerde mastery>crit>multistrike en ideali deniliyor.Fakat conquest vendorundaki  sub rogue  itemlarının kimisinde pvp power yok yada mastery varsa yanında crit yerine haste var veya  multistrike yok  ve bazı itemlerinde set tamamladıgında set bonusları var kımısınde yok. Şimdi reforging kalktıgı için ne yapacagımı bilemedim  kafam karıştı iyice.

Oyunda ve sub rogue de yeni oldugum için bu konularda şu an sıkıntı çekiyorum.Cevaplayabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz

Konu sorcares tarafından 23 Nisan 2015 - 01:37 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2015 - 08:12 ÖÖ

1. Ashranda conquest+honor farm yolu event gruba girmek.Girdiğin grubun üstün olmasına özen göster yani horde vs ally olayında girdiğin event grubu sadece event yapan bi raid olsun. Event ne dersen grup finderdan bulup girersen raidde sürekli anons ederler şuraya git buraya git senin yapman gereken tek şey oralara gitmek mounttan inmeye bile gerek olmaz genelde.

2.Pvp itemlerinde upgrade yok,sadece personal rating ile (2k ve üzeri arena yada rbg) cosmetic itemler alabilirsin.Transmog için.

3. O sorun cevaplandı :P

• 0

#3 sorcares

sorcares

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2015 - 08:37 ÖS

ilgin için cok saol tesekur ederim.2.sorumdaki upgrade olayının olmadıgını anladm fakat o vendordaki itemlar ne işe yaradıgını hala anlamıs değilim, normal conquest itemlerinin statsız hali.hangi vendor oldugunu anlamıssındır
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı