İçeriğe git

Resim

Yeniden Başlangıç

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 28 Nisan 2015 - 04:17 ÖS

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce oyuna ara vermek zorunda kaldım ve yeniden başlamaya karar verdim ve sorularım olucak en hızlı şekilde honor ile alınan kıyafetleri yine ful DG yapıp justice point çevirip yapsam bg girip çıkmaktan daha mı hızlı olur yoksa yeni bir şeyler çıkmış pvp zone filan olayları var birde conquest puanları en hızlı seri nasıl kasarım ilk conquest puan haftalik kaç oluyor sonraki standart puan kaç oluyor birde yeni sandıklar çıkmış arenada kazanınca ve diğer başka bir şeyler yapınca geliyormuş ya çok gelmiş çok cahil kaldım yardım edebilirseniz çok makbule geçer daha game TİME süresini bile almadım 😐😕 iyi forumlar
  • 0

For The Scourge ! 

#2 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 28 Nisan 2015 - 07:55 ÖS

Bir şey daha sorucam twisting nether yani eu realeminde oynuyorken Amerika'dan aldırdığım game time ve Wod paketi çalışır mı yine eu serverlarında oynayabilirmiyim
  • 0

For The Scourge ! 

#3 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 28 Nisan 2015 - 08:29 ÖS

Artık Justice point yok.Dolayısıyla Justice>Honor ya da tam tersi dönüştürme durumu yok.Pvp setleri toplamak için artık direkt pvp yapmak zorundasın,eskisi gibi dolaylı yollardan(justice örneği gibi) toplanmıyor.Onun için ya Ashran denilen bölgede savaşlara katılacaksın,ya Battleground ya da Arena yapacaksın.Honor Ashran ve Battlegrounddan toplanıyor,Conquest ise yine Ashran ve Arena-Rated Bg ile toplanıyor.Başlangıç miktarı yanlış hatırlamıyorsam 11 ya da 12bin kadar oluyor Conquestte.Genelde Conquest  2v2 arenada kasılır en çabuk,iyi oynuyosan çabuk halledersin zaten,yoksa Ashranda da kasabilirsin ama 2v2 kadar çabuk olmaz.Ashran ne dersen Horde v Alliance hiç bitmeyen bi battleground gibi.Tek farkı görevler,bonuslar vs var onları yapan taraftaki oyuncular ödül kazanır,Honor point,Conquest,600-620 ilvl Pvp itemleri.Hangi factiondaysan % 100 kazanacağın bi gruba gir 1-2 saate 4bin honor toplanır zaten.Birgün Ashran yapsan Honor pvp seti çıkar zaten,ondan sonrada arena yaparsın.2-3 parça itemlik  Conquest de toplamış olursun.
Dediğin sandıklardan Gold,honor ya da Pvp item düşüyo tabi kutuya göre.
Ashrandaki yaratıkları öldürüp Artifact Fragment toplayabilirsin,onları teslim ettiğinde de Honor point gelir.
Garrisonuna Gladiator Sanctum kurarsan pvp gear veren görevler var onlar da yardımcı olur.
Son olarak US keyleri Euda çalışmaz.

Konu husobaba1903 tarafından 28 Nisan 2015 - 08:31 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 29 Nisan 2015 - 11:31 ÖÖ

Herhalde şu ashran işini pek çözemeyeceğim doğru söyliyim yaklaşık 20 k gibi bir gold param var 90 level pala acicam 20 k gold ilede conquest gear seti tamamlarım 2 veya 3 haftaya birde ilk 12 bin kastıktan sonra kaç limit oluyordu birde Tw serverinda veya başka bir serverda 1 Arena maçı kazandırmak için 200 gold mu istiyorlar 150 mi yoksa fiyatlar arttımı 300 gold filan mı oldu ? Ayrıca çok teşekkür ederim cevaplarınız için birde ashranda nasıl gruba giriyoruz yoksa ben bildiğim yöntem olan bg ile mi yapsam ?
  • 0

For The Scourge ! 

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 30 Nisan 2015 - 12:49 ÖÖ

Ben oyundayken 150 idi. Mesleklerle çok hızlı o para birkaç katına katlanabilir(en azından ben oynarken öyleydi, şimdi mesleklerden daha az para geliyor olabilir). Şu anda Ashran'da iken kendin buluyorsun raid ama ileride direkt raide sokacak.

#6 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 30 Nisan 2015 - 10:59 ÖS

Birde güzel buldugum bir durum oldu bugün conquest ilk max puanı 33200 conquest cap puanı olmuş ilk denemelik gerçekten güzel olmuş 1 haftada full conquest gear setini dizme şansı tanınmış birde level kalma kolay veya orta gibi yaklaşık 3 saatte 92 level oldum 90 dan yarın 95 veya 94 okurum gibi iyi forumlar
  • 0

For The Scourge ! 

#7 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2015 - 06:41 ÖÖ

Merhaba bugün 100 level oldum ve oyunun sanki ilk kez zor geldiği kanaatında kaldım gibi bir şey oldu şimdi ashrana geldim ve më yapmam lazım gearım acayip berbat 28 k gold var bu gear ile conquest set dizdirebilirmiyim conquest boost yapabilirmiyim yoksa en hızlı ashran herhalde oraya gidince ne yapıcam anlatırsanız sevinirim 3 4 güne honor seti fullemem lazımda
  • 0

For The Scourge ! 

#8 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2015 - 02:05 ÖS

Ashrana girmeden önce Pvp sekmesinden Ashran bölümüne gir,Events % 100 Horde Win (ya da Alliance hangisi isen) yazan bi gruba gir ondan sonra Ashran que bekle.Kısacası grubunun sürekli kazanabileceği bir Event grubuna gir.Ashranda ne kadar hızlı Honor kazansan da Conquesti en hızlı 2v2 caple kazanabilirsin.

• 0

#9 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2015 - 08:24 ÖÖ

Aynen dediğini yapıcam Herhalde 2 saatte rahat 4 k honor kasılıyormuş günde 4 saat oynuyorum 8 k honor eder yani ilk honor seti sonra para ile conquest seti diyicem çok teşekkür ederim
  • 0

For The Scourge ! 

#10 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2015 - 05:59 ÖS

Arkadaslar bugün resmen oyundan soğudum para ile conquest boost yapıcak adam bulamadım ve acayip sıkıldım eğer bana yardımcı olacak biri varsa burdan yazabilirim TN serverinda olan istediği kadar para veririm isterse 300 a gold a kadar çıkarım yeterki hemen dizelim
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı