İçeriğe git

Resim
- - - - -

Honor point kasmak zor olmuş

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Scirocco

Scirocco

Sergeant

• Members
  • 87 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2015 - 12:39 ÖS

Merhabalar. Defias brotherhood realminde oynuyorum. Dün 100 level oldum. Bg girip honor kasarım dedim. Sıraya bir girdim 10 dk süre verdi bana. Eskiden 30 snde bir bg gelirdi şimdi 10-15 dk beklemek gerekiyor. Ashran desen mantığını anlamadım.Horde gelip biçiyor. Zaten üzerimde full pve gear olduğu için resmen tek yiyorum. Bu honor point i nası kasacağız arkadaşlar bi yardımcı olun.

Konu Scirocco tarafından 04 Ağustos 2015 - 12:40 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 forsaken1

forsaken1

Centurion

• Members
  • 797 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2015 - 07:32 ÖÖ

Bence Ashran da kasarsan çok daha hızlı honor gain yaparsın.. Çünkü artık sadece kendi realm in ile girmiyor cross realm ler ile Ashran da bulunuyorsun.

• 1

#3 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2015 - 12:21 ÖS

Realm / Battlegroup ve oynadığın saatler çok önemli. Ben yıllardır 5 dakikadan fazla bg beklediğimi hatırlamıyorum.

3v3 queue uzun sadece, eğer 2.5k+ falan oynuyorsanız.

Premade Group, PvP / Ashran bölümü vardı sanırım, oradan raid'lere katılıp, o şekilde ashran yapabilirsiniz.

• 1

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2015 - 12:47 ÖS

Normalde Ally pek sıra beklemezdi ama bu aralar biraz bekliyor gibi, benim de 15-20 dk. gözüküyordu. Tabii tatil ve Vargful'un dediği gibi saatle ilgili olabilir. Ashran'ın kuyruk olayını da gittiğimden beri çözememişler gibi, daha az eskisine göre ama yine çok fazla. Bu karşı faction için savaşma olayı kuyruk problemlerini çözer umarım.

#5 Scirocco

Scirocco

Sergeant

• Members
  • 87 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2015 - 07:50 ÖS

Vargful oradan çok aradım ama bir türlü denk gelmedi yada benim oynadığım realm ile ilgili olabilir bilmiyorum.Konuyu açtığımdan beri geçen süre zarfında ashran'ın mantığını kavradım gerçi. Honor set bitti. 

Ezekeel dediğin gibi tatil döneminden dolayı olabilir. Hani saat 20:00-21:00 da girsen bile 10 dk bg bekletiyor.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı