İçeriğe git

Resim
- - - - -

Warcraft Filmine İlk Bakış - 15 Saniyelik Tanıtım Videosu Yayınlandı

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Melisaozl

Melisaozl

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2015 - 05:48 ÖS

Warcraft filminin ilk kısa tanıtım videosu yayınlandı!     Dün akşam Legendary Pictures ve Universal Pictures Warcraft'ın 15 saniyelik bir tanıtım videosunu yayınladı. Bu Cuma asıl tanıtım videosunu BlizzCon'a açığa çıkaracak olan ekip, bakalım 15 saniyede bizlere neler anlatmış:    

3D epik bir macerayı konu alacak Warcraft filminin yönetmenlenliğini Duncan Jones ütlenmekte. Filmin hikayesi Charles Leavitt ve Duncan Jones tarafından yazıldı.   Warcraft filmi  Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve  Atlas Entertainment production, yapımcıları Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni , Alex Gartner, Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor, ve Blizzard Entertainment’ın Michael Morhaime , Paul Sams ,Rob Pardo , Chris Metzen , Nick Carpenter,  Atlas’ın Rebecca Steel Roven adlı yapımcıları ile birlikte çekiliyor.   Alliance tarafında,  Dominic Cooper - King Llane Wrynn , Travis Fimmel -  Anduin Lothar , Ben Foster - Medivh, Ben Schnetzer - Khadgar, ve Ruth Negga - Lady Taria, karakterlerinde rol alırken, Horde tarafında Clancy Brown - Blackhand, Toby Kebbell - Durotan, Robert Kazinsky - Ogrim, Daniel Wu - Gul’Dan, Paula Patton - Garona rollerinde olacaklar.

Kaynak: http://www.turkmmo.c...ayinlandi.html 

• 1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı