İçeriğe git


Resim
- - - - -

Auchindoun - Guardians of Murloc (Alliance) Oyuncu Alımı


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Explosiva

Explosiva

    Scout

  • Members
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2016 - 12:12 ÖS

Merhaba arkadaşlar,

 

Auchindoun - Allince kısmında üyesi olduğumuz yeni oluşum için yeni arkdaşlar arıyoruz. Aşağıda kısaca kim olduğumuz, hedefimiz ve beklentilerimiz konusunda bilgiler vermek istiyorum.

 

Biz Kimiz

Ortalama olarak 30 yaş ve üstü arkadaşların bulunduğu, bir çoğunun 7-8 yıllık wow tecrübesi olan, bazılarının gençlik zamanlarında hardcore raiding yapıp TR first kill kasmış olduğu, birçoğu da Legion öncesine kadar WoW'a birkaç sene ara vermiş ama patch öncesi tekrar bir araya gelmiş olan arkadaşlarız.

 

Hedefimiz

Bahsettiğim gibi genel olarak 30 yaş ve üzeri oyunculardan oluştuğumuzdan çoğumuzun oyun dışında da iş, aile vb sorumlulukları bulunmaktadır. Bu yüzden guildin genel status'ü casual raiding olacaktır. Bu doğrultuda da oyunun ilk zamanlarında haftada 3 gün (4 saat), farm statusunden sonra haftada 1-2 gün raid yapılacaktır.

 

Amacımız 7/24 oyun oynayıp oyundaki her mythic raid'i weekly olarak farmlamak değildir. Kaliteli insanlarla, saygı çerçevesi içerisinde ve minimum zaman ile yapabileceğimiz kadar progress yapmayı planlıyoruz. Bu doğrultuda normal ve heroic raidleri farm statusunda tutmayı, mythic raidlerde de elimizden geldiğince progress yapmayı planlıyoruz. Ama hiçbir zaman aynı boss'u kesmek uğrana haftanın 5 günü raid yapan bir guild olmayacağız. Kısacası oyuna minimum zaman harcayarak yeteri kadar keyif alınabilecek bir PvE ortamı peşindeyiz.

 

PvP

Aramızdan çoğunun PVP geçmişi de bulunmaktadır. PvE'den arta kalan ve boş olduğumuz zamanlarda arena ve rated bg ile de meşgul olacağız.

 

Beklentilerimiz

- 18+ yaşında olmak

- Diğer üyelerle saygı çerçevesi içerisinde iletişim kurmak

- Oyunun ilk zamanlarında haftada 3 gün 20:00-24:00 arası raid yapabilmek (Çarş, perş, pazar) - Farm sonrasında haftada 1-2 gün raid yapabilmek

- Raidlere 70% katılım sağlamak

- Kendi class'ı hakkında gerekli araştırmayı yapan, okuyan

- Kendi imkanları dahilinde content'in ilk zamanlarında 5man dungeon droplarını, craft itemları vs tamamlamak için çaba harcayan,

- Raidlerde herhangi biri uyarmaksızın kimsenin zamanından çalmayarak zamanında katılım sağlayan ve kendi consumable'larını vs getiren sorumluluk sahibi arkadaşlar arıyoruz.

 

Class/Spec ihtiyaçlarımız

Genel olarak ihtiyaç duyduğumuz belirli bir class/spec yok. Sizin oynamak istediğiniz class'a öncelik vererek, rahat raiding yapabilmek için spec konusunda bize yardımcı olmanızı talep edebiliriz. Özellikle hybrid class oyuncular için. Bu doğrultuda kapımız aramıza katılmak isteyen tüm arkadaşlara açıktır.

 

İletişim

Battle Tag : Xplosiva#2896 , Padavan#2140 , Kiyiro#2624

 

Zaman ayırıp okuma zahmetine giren herkese teşekkür ederim.


Konu Explosiva tarafından 18 Ağustos 2016 - 12:13 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

  • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı