İçeriğe git


Resim

Legion: Dünya Görevleri Tanıtımı


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 eseruyar

eseruyar

    Warlord

  • Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2016 - 01:57 ÖÖ

-ALINTIDIR-

Legion eklenti paketinde Level 110 olan oyuncuları oyun sonu görevleri açısından tamamen yeni bir tecrübe bekliyor olacak. WoW, son Level’a ulaşan oyuncularının, oyundan keyif almaya devam etmeleri için yıllarca çok farklı sistemler denedi. Bu sistemlerin bazıları, oyuncu topluluğu tarafından çok beğenilirken bazen de tamamen angarya olarak görülüp eleştirildi. Legion’da bizi karşılayacak sistemin ismi birçoğunuzun bildiği üzere World Quests yani dünya görevleri olacak.

Legion eklentisi boyunca dünya görevlerini yaparak karakterinizi ve Order Hall’unuzdaki kahramanlarınızı güçlendirip, Broken Isles’ın hemen her cephesinde süren Legion istilasına karşı son direnişi sergilemeniz gerekiyor. Uzun lafın kısası, Warcraft hikayesinin bir parçası olmak dünya görevlerinden geçiyor.

 

Legion Dünya Görevleri (101)

 

Legion’a başlayınca nerede bu dünya görevleri demeyin çünkü görevler siz Level 110’a ulaştığınızda açılacaklar. Sadece Level 110 olmanız da yetmeyecek, dünya görevlerinin haritanızda belirmesi için Broken Isle’ın 5 büyük Faction’la Friendly reputasyon seviyesine ulaşmanız gerekiyor. Reputasyonunuzu istenilen aşamaya getirdiğinizde “Flight Master’s Whiste” isminde bir eşya kazanacaksınız. Bu eşyayı kullandığınız zaman, en yakın Flight Master’ın yanına Teleport olacaksınız.

d%C3%BCnya-g%C3%B6revleri-world-quests-w

Haritalarda görünen dünya görevleri, Realm’ınızda buluna bütün oyuncular tarafından görüldüğü için grup kurmayı unutmayın. Dünya görevleri çok farklı Reset zamanlarına sahip olacaklar. Bazıları haftada bir yapılabilen görevler olacak bazıları ise 3-7 gün arasında sıfırlanma zamanlarına sahip olabilecek. Bu sayede oyuna daha az zaman ayırabilen oyuncular da dünya görevlerinden faydalanabilecekler.

Dünya görevlerinde Çeşitlilik

Haritanızda belirecek dünya görevlerinin birden çok çeşidi olacak.

Bu görevlerin içerikleri: Tek kişilik maceralar, Birden fazla oyuncuya ihtiyaç duyan daha zorlu mücadeleler, Mesleğinizle alakalı görevler, Büyük oyuncu gruplarına ihtiyaç duyacağınız dünya Boss’ları, Dungeon içerisinde bulunan görevler, Pet Savaşları, PvP içeriğine sahip olan görevler.

 

Dünya görevlerine gitmeden önce, o görevin ne tür hediyeler verdiğini de görüntüleyebileceksiniz.

Kazanabileceğiniz ödüller: Altın, Artifact Power, Blood of Sargeras, PvE ve PvP eşyaları, Mesleğinizde kullanabileceğiniz eşyalar, Pet Charm’ları, Belirli Faction’ların reputasyonları,

Not: Bazı ödüller, sizin eşya seviyenize göre ölçeklendirilecektir.

 

Temsilci Görevleri (Emissary Quests)

Aynı görevleri sıklıkla görmeyeceğinize emin olabilirsiniz çünkü, Blizzard tarafından Legion’a 1000’lerce dünya görevi eklendi. Ayrıca karşınıza yine ilk defa göreceğiniz “temsilci görevleri” isminde yeni bir görev sistemi daha çıkacak. Broken Isle Faction’larının temsilcileri sizden belirli bölgelerde, belirli sayıda dünya görevi yapmanızı isteyecekler. Hangi Faction’ın temsilcisinin görevini yapacağınız ise tamamen size kalmış durumda. Bu görevleri tamamladığınız zaman ödül olarak bir kutu kazanacaksınız. Bu kutulardan çok farklı ödüllerin yanında, temsilcinin ait olduğu Faction’a repustasyon da kazanacaksınız. Her gün yeni bir temsilci görevi gelecek ve aynı anda en fazla 3 temsilci görevine sahip olabileceksiniz. 


  • 0

Bıraktım yokum

 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı