İçeriğe git


Resim

Legion – Dungeon ve Raid Takvimi -


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 eseruyar

eseruyar

    Warlord

  • Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2016 - 02:01 ÖÖ

-ALINTIDIR-

Warlords of Draenor’la vedalaşma vakti artık geldi. İyisiyle kötüsüyle bir eklenti paketini daha geride bıraktık ve Legion’ı bekleyişimizin son haftasına girdik. Legion, World of Warcraft’a ne katabileceğini veya oyuncu kitlesinin büyük kısmının öngördüğü gibi gelmiş geçmiş en iyi eklenti paketi olup olamayacağını bilmiyoruz, fakat WoW’un taze kana, hatta taze ve yeşil Demon kanına ihtiyacı olduğu yadsınamaz bir gerçekti. Peki oyun çıktıktan ne kadar süre sonra Dungeon’lara ve Raid’lere girebileceğiz? İsterseniz bu soruların cevabını Legion Dungeon ve Raid takvimi yanıtlasın.

 

Legion Dungeon ve Raid’leri Ne Zaman Açılıyor?

Ağustos 30 – Legion başladığı andan itibaren Dungeon’ların Normal ve Heroic zorlukları aktif olacak.

Eylül 21 – İlk Raid olan, Emerald Nightmare’in Normal ve Heroic zorluk seviyeleri açılacak. Giriş seviyesindeki Mythic Dungeon’lardan, Dungeon’ların daha zorlaşmasını (Mythic+) ve daha iyi ödüller vermesini sağlayan Mythic Keystone’lar düşmeye başlayacak.

Eylül 28 – Emerald Nightmare Raid’inin Mythic zorluk seviyesi açılacak. Ayrıca Emerald Nightmare Raid’inin, Raid Finder versiyonunun ilk kanadı da açılacak.

Ekim 12 – Raid Finder zorluk seviyesinin 2. kanadı açılacak.

Ekim 26 – Raid Finder zorluk seviyesinin 3. kanadı açılacak.

Not: Amerika Server’larında oynayan arkadaşlarımız, içeriklere aynı zamanda fakat takvim olarak 1’er gün öncesinde ulaşacaklar.

 

Blizzard yapımcıları tam tarih vermemiş olsalar da, Legion’ın ikinci büyük Raid’inin (Nighthold) 2017’nin başında oyuncularla buluşacağını biliyoruz. Legion geldiği gün içerik kazanına düşeceğimizi biliyoruz fakat yine de hatırlatmakta fayda var, eklentinin aktif edilmesinden çok kısa bir süre sonra, hatta söylentiye göre aynı zamanda 7.1 yaması “Return to Karazhan” da PTR serverlarına düşmüş olacak. Blizzard’ın Hearthstone’da da yaptığı gibi “4 ayda bir yeni içerik” mantığını kullanmasını bekliyoruz, tabii WoW yapımcıları biraz gecikmeleriyle ünlü bunu sebeple 4-6 ayda bir yeni Raid alabileceğimizi unutmayalım. 


  • 0

Bıraktım yokum

 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı