İçeriğe git


Resim
- - - - -

[H] TITANS > Twisting Nether


  • Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 antrix06

antrix06

    Scout

  • Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 24 Eylül 2016 - 02:37 ÖÖ

Selamlar herkese,

 

Twisting Nether'da pve progress yapan,yapmaya çalışan bir guild'iz.10 arkadaş'tan ve birkaç dışarıdan aldığımız recruit'ten oluşuyor guildimiz.Şuan için bizimle birlikte oynayacak bazı classlardan alım yapmak istiyoruz.Haftada 3 gün Çrş-Cuma-pzt 20:30-00:30 arası olacak raid'lerimiz.

 

-Yaş ortalamamız 23-27 civarı genelde böyle tatlı da bir ortam var aslında,yaptığımız recruitlerle çok çok kaynaşamadık raidlere girmek dışında ama teamspeak'e katılım az olduğundan oldu bu genellikle. -Birkaç guild işleyişine yönelik yapılmasını istediğimiz şeyler var keza raidler için de aynı şekilde çok katı kurallara sahip olan bir guild değiliz. -Her guild gibi bizde raidlere düzenli katılım ve bir de oynadığınız spec ile alakalı bilgili olmanızı istiyoruz ve en önemlisi oyunda bulunduğunuz süre boyunca TS3'te olmanızı istiyoruz muhabbeti çok seven insanlarız. -Bunların dışında hazırladığımız bir worksheet var düşünen,konuştuğumuz,konuşacağımız arkadaşların bilmesi gereken herşeyi barındıran kurallar yazıyor içerisinde onları da paylaşacağız.

 

İhtiyacımız olan class-Specleriı de şuraya yazayım ben;

WindWalker Monk

Unholy Dk

Destruction Warlock

Shadow Priest

Retribution Paladin

Feral Druid

Restoration Shaman

Outlaw Rogue

 

Alımları genelde bu classlardan yapmayı düşünüyoruz ama hertürlü katılmak istenen başvuruları değerlendireceğiz,bi çayımızı içip sohbet etmek arada rbg yapmak isteyen sosyal olarak da alım yapacağız tabi ki. Daha fazla uzatmadan;

İletişim

Forum mesaj

Battle Tag: Hekthy#2261 http://eu.battle.net...er/Lamyv/simple

xProf#2299 http://eu.battle.net...Ibobal/advanced

Kenaryus#2535 http://eu.battle.net...anthas/advanced

 

İyi Forumlar herkese [:)]


  • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı