İçeriğe git

Resim
- - - - -

!!!Lastkiss!!! Silvermon ....

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2016 - 12:50 ÖS

Guild geçmişi olarak uzunca yıllar beraber oynayan saygılı item açlığı olmayan herkeze her konuda yardımı dokunan sadece oyun içi beraberlik değil normal hayatta zaman buldukça bir araya gelen Sakin ve hırslı bir arkadaş grubuyuz.

Bizlerin progreslerde oyunculardan beklediğimiz ilk önce oynadığı karaktere hakim olması ve progreslerde ilk olarak en iyi dps ben olacağım veya en iyi ben heal atacağım mantığını benimseyip oynayan değilde ben progreslerde nasıl ölmeden devam edebilirim diyen sağlayabilen basit bir tecrübeye sahip oyuncular aramaktayız :)

Şuan'ki Progresimiz 1/7 HC 7/7N olarak devam etmekteyiz daha yukarılara taşımamız için başta 1 healer ve 2 dps ihtiyacımız vardır.Sosyal alımlarımızda mevcuttur.Guild olarak oyun içi elimizden geldiğince bütün aktivitelere zaman ayırmaktayız. 

Oyun içi : Sago#2887 Direk benle herkonuda görüşebilirsiniz.Veya guildimizdeki herhangi bir oyuncuya w atmanız yeterli olacaktır.

Herkeze Legionda başarılar diliyorum iyi oyunlar.

• 0

#2 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2016 - 10:08 ÖÖ

Progresimiz şuanda 4/7HC olmakta öncelikli olarak RDPS ihtiyacımız vardır.

Konu MuzzyyHeaven tarafından 07 Ekim 2016 - 06:03 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 slimjack

slimjack

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2016 - 08:28 ÖS

Merhaba özelden mesaj attım ancak forumun mesaj sisteminde bir sıkıntı var galiba, mesajlarıma giremiyorum ve gönderdiğim mesaj sana ulaşmadı sanırım. Burdan yazıyım tekrardan, ben Magtheridon serverında başladım oyuna ve orjinal olarak ilk oynayışım. Demon hunter sınıfı ve İllidan için başladım oyuna warcraft'ta en çok sevdiğim karakterdir İllidan :) Bu yüzden fazla bilgim yok oyunla ilgili, Silvermoon'a geçmeyi düşünüyorum ancak karakter taşımak biraz pahalı geldi bana. Yeniden karakter açıp kasayım desem aynı şeyleri tekrar yapmak durumunda kalacağım ve boostlamadan da karakter açamıyorum, en az 70 lvl karakter istiyor demon hunter sınıfı için. Ancak guildinize gelmek istiyorum ve sizinle beraber oyuna devam etmek istiyorum. Çünkü tek başıma oynamaktan sıkıldım ve oyunda artık tıkandım tek başıma ilerleyemiyorum. Bu konuda fikrini almak istiyorum ve guildinizde hala alım var mıdır?

• 0

#4 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2016 - 06:10 ÖS

Selam Tabi yardımcı olmak isterim size ( Sago#2887 ) eklersen neler yapılacağı konusunda konuşma fırsatımız olur

• 0

#5 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2016 - 06:18 ÖS

Guild Progresimizi 7/7 HC olarak tamamlamış ve Mythic raidlerimiz için MDPS RDPS ARAMAKTAYIZ öncelikli olarak 

Unholy Death Knight - Mage - Balance Druid aramaktayız ilgilenen arkadaşlar ID veya burdan

mesaj bırakarak irtibata geçebilir Herkeze iyi oyunlar.

• 0

#6 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2016 - 10:25 ÖÖ

Güncel Progresimiz 1/7 Mythic Rdps aramaktayız ilgilenen arkadaşlar oyun içinden veya Sago#2887 ) ekleyerek bilgi alabilirler.Sosyal alımlarımızda mevcuttur.Oyuna yeni başlamış ve yardım arayan herkes davetlidir.Herkeze iyi oyunlar.

• 0

#7 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2016 - 11:31 ÖÖ

EN 7/7HC  1/7M Mythic  TOV 1/3 HC Güncel Progresimiz Rdps aramaktayız ilgilenen arkadaşlar lütfen oyun içi Alwayskiss veya Sago#2887 ) ulaşabilirler herkeze iyi oyunlar.

Konu MuzzyyHeaven tarafından 23 Kasım 2016 - 11:05 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2016 - 04:33 ÖS

2/7M Mythic  TOV 1/3 HC Güncel Progresimiz Rdps ve Healer aramaktayız ilgilenen arkadaşlar lütfen oyun içi Alwayskiss veya Sago#2887 ) ulaşabilirler herkeze iyi oyunlar.

• 0

#9 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2017 - 04:12 ÖS

Oyuna yenimi başladın yardımamı ihtiyacın var.Veya yenimi başlıyacaksın kafan'da DELİ sorularmı var.Buyur gel her konuda yardımcı olalım guild olarak her konuda herkeze kapımız açıktır.

• 0

#10 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2017 - 07:25 ÖS

Güncel olarak progreslerimiz devam etmekte sizleride aramızda görmekten mululuk duyarız...

• 0

#11 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 12 Nisan 2017 - 06:54 ÖS

Güncel progresslerimiz devam etmekte, oyundaki amacı sadece eğlenmek olan guildimize progresslerde kendine güvenen, hiçbir zorluktan kaçınmayacak oyuncular aramaya devam etmekteyiz. İlgilenen arkadaşlar oyun içinden Alwayskiss veya battletag'im Sago#2887'i ekleyerek irtibata geçebilirler. Herkese iyi oyunlar dilerim. ( 4/7 3/3 10/10 )

• 0

#12 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Nisan 2017 - 03:31 ÖS

Guild olarak Progreslerimiz devam etmekte bizlerle iyi vakit geçirmek istiyen arkadaşları bekliyoruz.Mythic progreslerde ilerlemeyi bizlerde istiyoruz bunun için 5-6 arkadaşa daha ihtiyacım var.Sizlerde hem zevk alarak oyun oynamak hemde progress yapmak istiyorsanız sizleride bekliyoruz. Herkeze iyi oyunlar

Sago#2887   Alwayskiss     Eklerseniz veya oyun içinden yazarsanız herkonuda yardımcı olacağım.

• 0

#13 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2017 - 05:08 ÖS

ToS 5/9 HC Raid kadromuza öncelikli RDPS olmak üzere raider alımı yapmaktayız.oyun içinden veya Sago#2887 ekleyebilirseniz.Online zamanı yüksek ama lwl kasan veya ilwl düşük arkadaşlarımızla konuştuktan sonra alt runlardan progreslere kadar yükselmisini sağlıyacak ekip kadromuzda mevcuttur.Bu arkadaşlarımızda çekinmeden bizlerle konuşup dalaran'da veya sw zıplamaya son verebilirler. :D iyi oyunlar .

• 0

#14 MuzzyyHeaven

MuzzyyHeaven

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 25 Temmuz 2017 - 11:18 ÖS

Üzülerek söylemem gerekirse yazın'da olmasıyla oyunda online süresi yüksek 3 gün raidlere katılacak oyuncu bulamadığımdan guild olarak legion sonuna kadar progres yapmayacağız.Emeği geçen herkeze burdan tekrar teşekkür ederim .iyi oyunlar 

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı