İçeriğe git


Resim
- - - - -

Justicars! Alliance-Silvermoon


 • Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 azâzil7

azâzil7

  First Sergeant

 • Members
 • 269 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2016 - 02:15 ÖS

King's honor, friends!

Merhabalar. 2009 yılında Wow sayesinde var olan ve o zamandan bu yana sayısız oyunu birlikte oynayan 3 kişilik bir arkadaş grubuyuz. Öncesinde basit mmorpg tecrübelerimiz olmasına rağmen o dönem Wow için acemilik yıllarımızdı. Gerek Wow'da gerekse bütünüyle bir gamer olmak anlamında kazandığımız tecrübelerimizle Wow'a geri döndük. Bu seferki maceramızda kendi guildimizi kurmaya karar verdik ve böylece Justicars guildi ortaya çıktı. İş hayatı ve günlük sorumluluklarımızın yanında semi-hardcore bir tempoda yürüyeceğimiz bir guild profiliyle çıktık yola. Hedefimiz oyunu bizlerle aynı frekansta oynayabilecek yeni arkadaşlar bularak grubumuzu büyütmek.

Bizim için öncelik hiçbir zaman ne kadar hardcore bir raider olduğunuz ya da ne kadar dps çıkardığınız değil. Bunun yerine önceliğimiz kendi arkadaş grubumuzdaki birlikteliğin ve samimiyetin guild geneline yayılmasını sağlayacak kafada olmanız. Hep birlikte olmanın tadını çıkardığımız sürece Dalaran etrafında sayısız tur atmak, ya da Ironforge'da kanalın üstünden karşıya atlayıp dururken yerdeki karoların sayısını ezberlemek bile bizim için mükemmel bir guild etkinliği olacaktır.

Gelelim ikincil önceligimiz olsa da guildin varolma amacına, raidler. Yeni kurulan bir guild olduğumuz için her rol ve classtan alımlarımız haliyle açık. Hedefimiz haftanın en az 2 günü raid yapacak bir kadro oluşturmak. Önceden de belirttiğim gibi ne casual gidecez, ne de hardcore kasacaz. Contenti en azından heroic temizleyip, ilerleyebildiğimiz kadar mythic zorlayacaz. Expansion'ın da henüz başında olduğumuz için birlikte level kasıp, guild dungeon runlar ile raidlere beraber hazırlanabiliriz. Pve'nin dışında aktif bir çabamız ilk etapta olmayacak. Ama bir noktadan sonra casual battleground runlar ve arena takımları kendiliğinden çıkacaktır.

Yerimiz Silvermoon-Alliance, yukarıda anlattığımız arkadaşlardan biri benim diyorsanız sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

iletişim için özel mesajdan ulaşabilir ya da oyun içinden Sarnav, Tußorg veya Pjaesang'a whisp atabilirsiniz.

For the Alliance!
 • 0

#2 azâzil7

azâzil7

  First Sergeant

 • Members
 • 269 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2016 - 06:01 ÖS

Guildimiz üye alımlarına devam etmektedir. Raid kadromuz için başta tank ve healer olmak üzere her rolden arkadaşlara ihtiyacımız var. Bunun dışında sosyal üye olarak katılmak isteyenleri de bekliyoruz.

İletişim için özel mesajdan ulaşabilir ya da oyun içinden Sarnav, Tußorg veya Sadolock'a whisp atabilirsiniz.
 • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı