Jump to content


Photo
- - - - -

SATILIK WOW HESABI 920 ILVL MAGE-906 ILVL WARRIOR


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 kpm

kpm

    Scout

  • Members
  • 2 posts

Posted 12 July 2017 - 02:48 PM

2 TANE 110 LEVEL(MAGE&WARRIOR),1 TANE 100 LEVEL(DRUİD),1 TANE 90 LEVEL(SHAMAN),1 TANE 73 LEVEL(WARRİOR) KARAKTER BULUNMAKTADIR.ALTTA TEK TEK HEPSİNİN BİLGİSİNİ PAYLAŞACAĞIM.
ACCOUNTUN İLK SAHİBİ KUZENİM MAIL BILGISI SOYİSİM ACCOUNT BİLGİSİYLE İLGİLİ HİÇBİR PROBLEM YOKTUR.HEPSİ MEVCUTTUR.SONRADAN SIKINTI OLMAYACAĞIYLA ALAKALI HER TÜRLÜ GÜVENCE VERİLEBİLİR.KENDİ İNTERNET KAFEMDE SATIŞ GERÇEKLEŞECEKTİR.MEKANIMIZ BELLİ OLACAĞINDAN SONRADAN BİR PROBLEM OLDUĞUNDA Kİ OLACAĞINI ZANNETMİYORUM.İLETİŞİME RAHATÇA GEÇİLEBİLİR.ALICI ARKADAŞLARIN AUTHENTİCATOR KULLANMALARINI TAVSİYE EDİYORUM.

110 LEVEL MAGE

KARAKTER İSMİ : Dreynn

ARMORY : https://worldofwarcr...g-nether/dreynn
burdan bütün bilgilerine ulaşabilirsiniz.
920 item level equip 4 heroic tos set ve 6 nh set mevcut.artifact weapon 942
Frost spec. te bütün legendaryler mevcuttur ve statlar mükemmel durumdadır..Fire spec.te head,waist legendary bulunmaktadır.Ortak legendaryler ise chest,neck,finger(ikiside sephuz ve exodar),trinket(kil Ja'eden burning wish),ve feet mevcuttur.Arcane legendary yoktur.meslekler enchanting ve alchemy dir.legionda gerekli bütün enchant ve potlar yapılabilmektedir.
Frost Trait : 57
Fire Trait : 52
Arcane Trait : 52

110 LEVEL WARRIOR

KARAKTER İSMİ : Pandapoower

ARMORY : https://worldofwarcr...her/pandapoower
4 set Nighthold heroic bulunmaktadır.Legendary olarak Fury 'de head shoulder ve waist (craft legendary rethus bulunmaktadır.meslekler mining ve blacksmithing.blacksmith de de craft legendary yapılabilmektedir. 2 haftada bir yapıp 85 k golda satılmaktadır.
Fury Trait : 53
Arms Trait: 52
Protection :44


180k gold bulunmaktadır.
Mount olarak : Warforged nightmare , repair mount ,çift kişilik mount ve bir iki tane drop mount bulunmaktadır.Achievements armoryden girip bakabilirsiniz.Şu an 9/10 Nighthold Myhtic ve 9/9 Heroic Tomb of Sargeras progressi ve güzel ortamı olan bir türk guildindedir.

SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.
ARAMALARA PEK CEVAP VERMİYORUM.WHATSAPPTAN KONUŞULUP BELİRLİ BİR ANLAŞMA ORTAMI SAĞLANDIKTAN SONRA TELEFONLA İLETİŞİM KURUP SATIŞI YÜZYÜZE GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.
TELEFON NUMARAM : 0537 867 09 96
İSMİM POYRAZ
İSTANBUL KADIKÖYDE İŞYERİM MEVCUT.
FİYAT : 1000 - 1250TL ARASI
BOOST FİYATLARINA BAKARSANIZ SADECE MAİN KARAKTERİMİ BİLE BÖYLE BİR SEVİYEYE GEARA OYUNA YENİ BAŞLAYARAK YÜKSELTMEK HARCANAN ZAMANDA EKLENDİĞİNDE BU TUTARA BİRAZ ZOR.
HERKESE KOLAY GELSİN.
CİDDİ ALICI OLMAYAN KİŞİLER YAZMASIN LÜTFEN.

Edited by kpm, 12 July 2017 - 11:03 PM.

  • 0
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users