İçeriğe git

Resim
- - - - -

925 Rogue 906 DH 7x110, 4 100+, 14765 Achi + Overwatch

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Eonimar

Eonimar

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2017 - 04:11 ÖS

Main karakter Subtlety Rogue 925 equipped, 927 çanta. HC tos 9/9 Mythic NH 3/10. Bu karaktere 7.2.5 ile başladım, subtlety için çoğu legendary i düşürdüm fakat bis shoulder hala ortalarda yok. Transmog için bir çok set tamamlanmıştır, subtlety mage tower yapılmıştır. Offspecler 52, main spec 60 artifact trait. Bütün class mountları açıktır.

Armory:
https://worldofwarcr...ilvermoon/ezhar

Alt karakter Havoc DH, bis legendaryler mevcuttur, yeni cloak ve ring hariç tüm DPS legendaryler mevcuttur main spec 54 trait. Açıkcası NH mythic 5/10'dan sonra sıkılıp karakteri bıraktım fakat oynandığı andan itibaren biriktirdiği legendaryler sayesinde her şeye çabucak yetişebilir. Class mountu açıktır.

https://worldofwarcr.../draenor/cathen

Diğer karakterler:

110 Human DK - Silvermoon
110 Draenei Priest - Ravencrest
110 Night Elf Monk - Ravencrest
110 Human Rogue - Argent Dawn
110 Blood Elf Paladin - Draenor
105 Blood Elf Hunter - Argent Dawn
105 Draenei Shaman - Ravencrest
92 Night Elf Warrior - Ravencrest
105 Tauren Warrior - Draenor
93 Blood Elf Priest - Draenor
69 Human Mage - Silvermoon
105 Blood Elf Warlock - Tarren Mill
90 Orc Warrior - Tarren Mill
89 Blood Elf Hunter - Tarren Mill
94 Blood Elf Mage - Dentarg

Bazı karakterleri RaF ile hızlıca kastım, bazı karakterler eski mainler, çok detaya girmeyeceğim çünkü şu anda karakterin eskiden main olması çok şey değiştirmiyor.

Accountta 14765 achievement point vardır. Toplamda 97 mount var, koleksiyon yapmak yerine ne hoşuma gittiyse gidip aldım. 126 battle pet vardır, hiç ilgilenmediğim için ne iyi ne kötü bilmem. 77 tane ıvır zıvır toy vardır.

Main karakterlerin ikisi de Alchemy + Enchanting'dir. Kendi kendime yetmeyi sevdiğimden o iki mesleği aldım.

Transmog olarak her armor classta envai çeşit armor açıktır, çoğu quest set ve raid set alınmıştır. Pvp setlerin çoğu alınmıştır. 

Plate ve Cloth heirloomlar 110'a yükseltilmiştir, diğer heirloomlar 90-100'dür. Herhangi bir karakteri kasmanız çok kolaydır.

Alan herkesin dolu dolu eğlenebileceği bir account. Accountu satmamın sebebi wowdaki legendary'lerin durumu ve başka bir accountla oynayacak olmamdır. 

Fiyat: 500 TL Overwatch hesabı, bir sürü yüksek level karakter ve accounta harcanan emek göz önünde bulundurulursa bence fiyatı gayet makuldür.

İletişim: 05374040990 - Çoğu zaman aramalara açmıyorum fakat mesaj ya da whatsapptan ulaşırsanız en kısa zamanda dönerim.

Hesap Bilgileri

SQ/SA var mı:[/E]
MAIL var mı:[/E] sterseniz yeni mail açıp atarım isterseniz direk kendi mailinize taşırsınız.
CD-KEY var mı:[/E]
Ilk sahibi misiniz:[/E]
Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu:[/E]

Konu Ezekeel tarafından 17 Ekim 2017 - 10:21 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu sahibinin isteği.

• 0

#2 Eonimar

Eonimar

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2017 - 12:49 ÖÖ

Satış güncel, karakterleri ayrı ayrı da satabilirim (Aynı isimle account açmanız gerekir)

• 0

#3 Eonimar

Eonimar

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2017 - 08:10 ÖS

Satış güncel, fiyatı 500 TL'ye çektim. Antorus açılana kadar satılmazsa satıştan çekeceğim.

• 0

#4 Hamurabi

Hamurabi

First Sergeant

• Members
  • 277 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2017 - 08:40 ÖÖ

Antorus derken usta bi bilgilendirirmisin ilk defa duyuyorum
  • 0

#5 matthoc

matthoc

Member