İçeriğe git

Resim
- - - - -

[SATILIK] 922 iLv / 58 Trait / 270k Gold Frost Death Knight

• Please log in to reply
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#1 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2017 - 06:27 ÖS

Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar. Aşağıda özelliklerini belirttiğim karakterim bulunan WOW hesabım satılıktır.

Armoryhttps://worldofwarcr...rmoon/dôvâhkîîn

Karakterin Sunucusu : Silvermoon

Karakterin Adı : Dôvâhkîîn

Account bilgileri: Bütün bilgiler düzgün ve hepsi mevcut.
SQ/SA var mı: Evet

MAIL var mı: Evet

CD-KEY var mı: Evet - wow paketleri + legion + game time cd keyleri mevcut.
İlk sahibi misiniz: Evet
Kimlik fotokopisi verilecek mi : Hayır / Duruma göre gerekli bilgilerde yardımcı olurum.
Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: Evet bütün acc bilgileri düzgün girildi ve biliniyor.

Fiyat400 TL

Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram : 0 541 974 04 58. (Whatsapp, sms, telefonla arayarak her türlü istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.)

Karakter CLASS : 110 Lv Male Human Death Knight / FROST --- 922 Item Level (921 iLv Equipped)

Karaktere ait aklıma gelen bazı detayları da buraya ekleyeyim :

Karakterin uçması açıktır. Repler exalted dır.

Wow hesabını satın aldığınızda 24 Gün GameTime 
süresi ile birlikte verilecektir.

Karakterin üzerinde 170k Gold bulunmaktadır. Ayrıca bankasında ki eşyaları da en düşük fiyatlardan koyup hemen Auction da satarsanız (300 civarı blood of sargeras da var) 100k-110k lık trink gold edecek eşya bulunmaktadır. Yani hesapta 270k-280k civarı nakit gold bulunmaktadır diyebilirim.

Karakterde 800 Lv Herbalism ve Mining bulunmaktadır. Kimisi 2 kimisi 3 yıldız.

Karakterin artifact knw lv 40 tır. DK Frost Silahının Trait Lv i 58 dir.

Karakterin bütün bis legendary itemleri bulunmaktadır. Bis Legendary haricinde 3-4 adet farklı leg. mevcuttur. Item açısından çoğu bis itemide bulunmaktadır ve statları düzgündür. 922 item level i mevcuttur. 921 item level giymektedir. Çanta ve bankasında ıvır zıvır itemler vardır.

Karakterle alakalı birçok ayrıntı aklıma pek gelmiyor sormak isteyeceğiniz birşey olursa bana ulaşıp sorabilirsiniz.

Karakter hakkında her türlü fotoğraf, wow armory linki vs istediklerinizi whatsappdan fotoğraf olarak atabilirim. Karakter hakkında yazmayı unuttuğum ve sormak istediğiniz herhangi bir extra bilgi varsa o konu hakkında da her türlü bilgi verebilirim.

Frost Death Knight oynamayı pek bilmiyorsanız, rotasyonu-püf noktaları ve karakter kullanımı hakkında yardımcı olabilirim bilgi verebilirim. Onun haricinde oyunla alakalı sormak istedikleriniz varsa o konular hakkında da yardımcı olabilirim.

Karakteri satma nedenim ise artık oyuna pek vakit ayıramadığımdan dolayı satmak istiyorum.

Fiyat sondur. Herhangi bir pazarlık veya indirim söz konusu değildir. Takas kesinlikle yoktur. Bu fiyata böyle bir karakteri zaten bulamazsınız.

Arkadaşlar önceki konuyu es geçebilirsiniz. Karakterin güncel satış konusu budur. Fiyatta indirim yapılmıştır son fiyattır. İyi günler.

• 0

#2 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2017 - 03:38 ÖS

Konu günceldir. Karakterin satışı bu konu üzerinden devam etmektedir. Fiyatta indirim yapılmıştır. Fiyat karaktere göre gayet uygundur arkadaşlar herhangi bir indirim veya takas söz konusu değildir. İyi günler..

• 0

#3 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2017 - 03:37 ÖS

Güncel satış devam etmektedir. 350 lira teklifleri geliyor arkadaşlar şuanlık fiyatta indirim yapmayı düşünmüyorum. 500 den 400 e düşürdüm fiyatı zaten. Şuanki 400 lira fiyatı karakter + gold + game time ve oyun parası hesaba katıldığında çok çok uygun bir fiyattır. İlerleyen günlerde belki acil ihtiyaç olursa fiyatta revize yaparım. Onun haricinde şuanlık indirim yoktur malesef. İyi günler..

• 0

#4 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2017 - 12:30 ÖS

Konu günceldir. Karakterin satışı devam etmektedir arkadaşlar.

• 0

#5 Hamurabi

Hamurabi

First Sergeant

• Members
  • 277 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2017 - 02:14 ÖS

Achisi bu kadar düşük hesaba nasıl 400 istiyorsunuz anlamıyorum full herşeyi olan hesabı ben 500e bırakıyorum 2004 'ten beri oynanıyor
  • 0

#6 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2017 - 03:00 ÖS

Achisi bu kadar düşük hesaba nasıl 400 istiyorsunuz anlamıyorum full herşeyi olan hesabı ben 500e bırakıyorum 2004 'ten beri oynanıyor

Valla hocam ne hesaplar satılıyor full achili 250 300 mountlu 200 250 liradan... Achi mount vs karın doyurmuyor malesef. İsteyen istediği hesabı istediği fiyata satabilir kimse karışamaz. 2004 den beri oynanıyor diyorsunuz full 500 e bırakıyorum diyorsunuz çok güzel o zaman açın konu satışınızı yapın bunu gelip benim konumda niye belirtiyorsunuz ? Peki hesabınız içindeki karakterlerin bilgilerini verin bakalım para edicek karakter varmı o önemli. Ben burda 270k goldlu 1 ay game timeli hesap satıyorum. 270k goldu + 1 ay game time ı parayla almaya kalksanız zaten 120 tl ediyor. Üzerine birde oyunun paketlerinin fiyatıyla beraber 300 lira ediyor. Bu daha karakteri bu hale getirmek için harcadığım vakit + emek + karakter ücreti hariç rakam. Siz böyle bire karakteri 5-6 ayda kasarak yaparsınız 5-6 aylık game time + emeğinizide eklediğinizde fiyatın gayet uygun olduğu ortada.. O yüzden boş yorum yapmaya gerek yok. Heryer achili mountlu hesap satışlarıyla dolu 150-200 liradan 500 liraya kadar 10larca hesap var sadece siz sahip değilsiniz böyle hesaplara...

Konu günceldir hesabın satışı devam etmektedir.

Ahaha konunuzu gördüm bu arada boş hesap sağlam bir karakter yok içinde. Çok güzel. Ve kendi hesabınızı forumun en iyi hesabı ilan etmişsiniz fiyatı 400 e düşürüp en iyi olduğu için geri 500 e çıkarmışsınız çok güzel ahahahah. Siz wowu herhalde achi ve mounttan ibaret sanıyorsunuz ? O zaman size achi ve mountlarınızla keyifli günler ;)

• 0

#7 Hamurabi

Hamurabi

First Sergeant

• Members
  • 277 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2017 - 05:48 ÖS

boş hesaplar bu kadar para etmez wow hesapları artık eskisi kadar etmiyor evlat

• 0

#8 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2017 - 03:32 ÖS

boş hesaplar bu kadar para etmez wow hesapları artık eskisi kadar etmiyor evlat

Sizin hesabınızda kayda değer karakter yok ama mount ve achi var sizin hesapta karakter yönünde boş hesap sayılır.

Benim hesabımda karakter var kayda değer achi yok mount yok benim hesapta boş diyelim.

Peki benim hesabı alan kişi karakterle oyuna girip oynayabilir üst seviye bir karakter ama sizin hesabı alan kişi ne yapcak mount ve achilerle mi oyun oynıcak karakter olmadan ? Karakter kasmak zorunda kalacak 5-6 ay emek vericek ancak ondan sonra benimki gibi bir karakteri olacak. Sizce hangisini almak daha mantıklı ? Hangisi daha oynanabilir duruyor. O yüzden boş yorum yapmışsınız hocam benim hesabı alan adam mount a achiye bakmaz zira bende wow oynarken bunlar beni çok enterese etmiyor. Benim için önemli olan karakter ve oyunda yapabildiklerim...

Hazır ayın 30 unda argus geliyor yeni patch geliyor. Ayrıca frost dk argusda yeni patchde baya bir bufflanmış patch notlarındanda baktım. Bu karakter baya iş yapacak anlıcanız...

Boşa konuyu uzatmaya gerek yok kendi fikirlerinizle başbaşa kalabilirsiniz gelip burda yorum yapmaya ihtiyacınızda yok. Bana evlat diyorsunuz herhaldekş 55-60 yaşlarında olacaksınız. Karşınızdaki kişinin yaşını vs bilmeden bu tarz kelimeler kullanmak yakışı kalmaz aslan parçası. Hadi paşa sen hesabınla konuna geri dön...

Konu güncel karakterin satışı devam etmektedir.

• 0

#9 Hamurabi

Hamurabi

First Sergeant

• Members
  • 277 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2017 - 05:20 ÖS

sen karakter yönünden boş hesap diyorsan oyun oynamayıda oyunuda bilmiyorsun dostum bu priestin elindeki xmog stafı senin hesabından değerli beni konusturma söyle garip garip konusup

• 0

#10 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2017 - 04:38 ÖS

Konu günceldir satış devam etmektedir.

• 0

#11 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2017 - 01:50 ÖS

Konu güncel satış devam etmektedir. 30 ağustos argus patchinde frost dk bufflanmıştır arkadaşlar ilgili patch notlarına wow sitesinden ulaşabilirsiniz. Karakter ile ilgilenenlere duyurulur.

• 0

#12 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 29 Ağustos 2017 - 01:53 ÖS

Güncel satış devam etmektedir.

• 0

#13 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2017 - 02:58 ÖS

Konu güncel karakter satışı devam etmektedir. Arkadaşlar sohbet etmek için bana mesaj atmayın boşuna. Ciddi alıcılar bana ulaşsın ona göre konuşalım. Ciddi alıcıysanız sorularını vs cevaplarım ancak bazı arkadaşlar çok boş sorular soruyorlar. İlanda herşeyi noktası virgülüne anlattım ilanı baştan sona okuduğunuzda zaten karakter ile alakalı bütün bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz. İyi günler.

• 0

#14 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2017 - 05:29 ÖS

Karakterin güncel satışı devam etmektedir.

• 0

#15 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2017 - 03:31 ÖS

Konu günceldir. Karakterin satışı devam etmektedir. Lütfen ciddi alıcılar ulaşırsa sevinirim. Her türlü detayı görüşebiliriz. Ama boş sohbet yapacaklar kendilerini de beni de yormasınlar lütfen...

• 0

#16 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2017 - 03:31 ÖS

Güncel.

• 0

#17 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2017 - 04:35 ÖS

Güncel satış devam etmektedir.

• 0

#18 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2017 - 05:48 ÖS

Karakterin güncel satışı devam etmektedir.

• 0

#19 melihkamarat

melihkamarat

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2017 - 11:50 ÖÖ

Güncel.

• 0

#20 melihkamarat

melihkamarat