İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kendi başıma RAF yapıcam,yardımlarınızı bekliyorum(HESAP HEDİYELİ)

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 sgrkns

sgrkns

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2018 - 02:20 ÖS

Arkadaşlar uzun zamandır TN de oynuyorum.bütün sistemim yani charlarım mesleklerim hep orada.şimdi outland ally kısmına geçicem ve her class tan bir tane kasıcam.RAF yapmak istiyorum ama bunu tek başıma yapmak istiyorum.2 hesap ile aynı anda RAF'ı kendim nasıl yapabilirim?

Başka biriyle yapamıyorum çünkü mağazacıyım,yani AVM de çalışıyorum.boş vakitlerim ters kalır diye kimseyi mağdur etmek istemiyorum.

addon olur, bot(honorbuddy) olur.her türlü fikire açığım.neticede yeni alacağım hesap bana 10 adet classı(DK,DRUID 110'ladım) kastırsın.sonra banlanıyomu,napıyosa yapsın.

neticede bir 100 boost şu anda 60 euro 270tl ortalama.

Ben 35tl battlechest

2 aylık  100tl 

olursa bir de bota para veririm.olmaz addon la da olursa çok güzel olur.hatta yardımcı olacak kişiye hesabı hediye edeceğim.artık bana addon mu tavsiye eder,bot konusundamı yardımcı olur.yoksa abi ben senin saatlerine uyarım beraber kasalım mı der bilemem :) wow-turk.com zamanından beri eski üyelerdenim.32 yaşıma geldim 12 senedir bu oyunu oynuyorum.Hesabı hediye edeceğim kişinin içinde şüphe olmasın diye yazıyorum.kimlik fotokopisi de veririm.numaramı veririm,bana farketmez.yeterki ben işimi göreyim.

herkese iyi günler :)

iletişim için: 0507 245 89 15   whatsapp tan yazarsanız sevinirim çünkü çalıştığım için her an siteye giremem.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı