İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

• Please log in to reply
Bu konuya 183 yanıt gönderildi

Anket: Gnome Warrior bir hata mı ?!?! (294 kullanıcı oy kullandı)

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

1. Yoo, yok öyle bir şey kasarsan goblindende warrior olur. (112 oy [25.34%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.34%

2. Sen ne yaptın öyle kardeş ya? Aç yeni bir race..! (192 oy [43.44%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 43.44%

3. Kasarsan her karakter güzeldir fakat gnome'un daha iyi bir potansiyeli vardır..! :) (138 oy [31.22%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 31.22%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 Foltosangue

Foltosangue

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2007 - 05:49 ÖS

Merhaba arkadaşlar Twisting Nether Serverımdayım.. mini minnacık ama akıllı bir gnome'um var.Akıllı olduğu için ayrıca reklam olsun diye adını "Cahitarf" koydum...Onu anmak için ve tanıtmak için
---Neyse asıl soruma geliyorum ben bir gnome warrior yaptım ve çok mutluyum amaçoğu arkadaş gnomedan warrior olur mu filan gibi yorumlar yapıyorlar.Bence engineering +15 ve escape artist süper özellkiler.Peki ya sizce??
  • 1

#2 Archely

Archely

Ancient Leader

• Saygın Uye
  • 926 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2007 - 07:54 ÖS

Merhaba arkadaşlar Twisting Nether Serverımdayım.. mini minnacık ama akıllı bir gnome'um var.Akıllı olduğu için ayrıca reklam olsun diye adını "Cahitarf" koydum...Onu anmak için ve tanıtmak için
---Neyse asıl soruma geliyorum ben bir gnome warrior yaptım ve çok mutluyum amaçoğu arkadaş gnomedan warrior olur mu filan gibi yorumlar yapıyorlar.Bence engineering +15 ve escape artist süper özellkiler.Peki ya sizce??

Tanklık felan yapıcaksan dwarf aç derim ben, en kötü human.. full pvp giderim dersen gnome/night elf aç.. En azından ben öyle yapardım :D
  • 0
In the end, you will all serve me!..

#3 leke900

leke900

Knight Lieutenant

• Members
  • 643 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2007 - 09:04 ÖS

en iyi warrior bence orctur ama illa ben ally olcam diyorsan draneie tek geçerm heali var ha olmadı ne te güzel warriorlar için invis çok büyük bir lüks
  • 0

#4 kartaxe

kartaxe

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2007 - 08:51 ÖÖ

Archely katılıyorum gnome pvp de iyi, tanklık için dwarf yada orc iyi orclar axe ı daha ii(+5 axe skill) kulanıyo o çok işe yarar ve %15 standa kaçma şansı oluyo.Dwarf ın kileri hatırlamıyom :) ama onda kendine bi büyü atıyodu sanırım 10 saniye kolay kolay damage almıyom
  • 0

#5 arandur

arandur

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.402 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2007 - 08:27 ÖS

Ya bu bir oyun ve bunu zevk almak için oynuyoruz değil mi? Ya gnomeun üzerindeki itemi bile adam gibi göremiyosun. Küçücük şey deli gibi vuruyo küçüçük kılıçla akla mantığa zıt bişey. Tama pvp çok iyi olur tabi gnome dan neden mi? Hiç bir özelliğine gerek yok.. TIKLAYAMIYORUM**!
bir gnomu mouseyle tıklayana kadar ölüyom ya siz nasıl zevk alıyosunuz o göz kadar şeyden..

Bence blizzard nası bir fikirle onlara warrir clası verdi hala anlamıyorum.

Hayır arandur sen hatalısın diyenlere saygım sonsuz.. onlardan tek istediğim tauren rogu nun da olması.. bir gnome warrior mantığına göre benim istediğim daha mantıklı değilmi?
  • 0

#6 gentil_diable

gentil_diable

Lieutenant General

• Members
  • 1.609 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2007 - 08:30 ÖS

ona bakılırsa malkoç oğluda nası zıplıo o kulelere yürekle demekki gnoma da da yürek varki warrior oluo :o
  • 0

#7 leke900

leke900

Knight Lieutenant

• Members
  • 643 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2007 - 09:56 ÖS

ewt ya hikayeye bakıldığında gerçekten gnomelara warriorluk vermek süper saçma bir fikir
  • 0

#8 makusla06

makusla06

Lieutenant General

• Members
  • 1.630 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 09 Nisan 2007 - 11:24 ÖS

kil dı gınom :badgrin:
  • 0

#9 nin56

nin56

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2007 - 08:47 ÖS

gnome warrior sahibi olmaktan çok memnunum. Escape Artist bence bir warrior için oyundaki en iyi racial. Sonra 5% hp ve War Stomp yüzünden Tauren derim. Birde Black Morassta yüzmek zorunda kalmasak. :o
  • 0

#10 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2007 - 09:11 ÖS

Gnome ırkı tamamen zevk icin yaratılmıs bence kucuk ve sirin tam dısa vuruculugu temsil ediyor uzaktan sirin kucuk bir yaratık ama kartlarını yanlıs oynarsan karsında kana susamıs bir seytan gorursun RP serverları icin harika bir ırk pvp icinde ole kendine has ozellikleri yaptıgım tanımlamayı dogru kılıyor rogue veya warrior gnomelar harika bir ırk ben acmayı cok istedim ama ben sıkıldım allydan ozume yani horde a dondum undead acıcam tabi bir ara night elf ime geri donup oynarım maksat dusmanını iyi tanımak :badgrin:
  • 0

#11 leke900

leke900

Knight Lieutenant

• Members
  • 643 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 10:02 ÖÖ

Tabi ya ne öle eli meli Forever Horde :o
  • 0

#12 gentil_diable

gentil_diable

Lieutenant General

• Members
  • 1.609 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 10:46 ÖÖ

abi dün gnomegerana gittim ezik palamla
healer olarak girdim malesef pro halime :)
bi tane gnome warrior da tanklık yapıo adamı anca listeden healleyebiliorm o kadar mobun arasında grünmüo adam :o
  • 0

#13 leke900

leke900

Knight Lieutenant

• Members
  • 643 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 02:20 ÖS

:badgrin:
  • 0

#14 makusla06

makusla06

Lieutenant General

• Members
  • 1.630 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 08:04 ÖS

abi dün gnomegerana gittim ezik palamla
healer olarak girdim malesef pro halime :o
bi tane gnome warrior da tanklık yapıo adamı anca listeden healleyebiliorm o kadar mobun arasında grünmüo adam :)

puhahaha :):)

ki dı gınom :badgrin:
  • 0

#15 cemosky

cemosky

Legionare

• Members
  • 391 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 08:23 ÖS

kill the bugnome...
  • 0

#16 Cokili

Cokili

Centurion

• Members
  • 843 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2007 - 09:49 ÖS

Abi görünmüyo tıklanmıyo diyosunuzda pvpde adamı tab ile secebilirsin bu kadar basti partyde cesitli adonlar kullanarak isini görürsün :o
  • 0

#17 otantic

otantic

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2007 - 01:45 ÖS

sn tab diyon addon diyon ,yaa addonu olmayan biri noggenfogen icimiş bi gnome tab la si..sen göstermez şahsen denedim tab tüşün kırdım :(
  • 0

#18 EliteG

EliteG

Centurion

• Members
  • 850 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2007 - 05:02 ÖS

bırak warrioru gnomelar toptan hata zaten
  • 0

#19 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2007 - 01:26 ÖÖ

gnome adam deilki warior olsun gnome dan bişey olmaz yakında blizzard hepsini öldürcekmiş yeni bi scourage geliyo sadece gnomeları etkiliyo boyları iyice kısalcakmış.....
  • 0

#20 W.A.Mozart

W.A.Mozart

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2007 - 02:13 ÖÖ

gnome adam deilki warior olsun gnome dan bişey olmaz yakında blizzard hepsini öldürcekmiş yeni bi scourage geliyo sadece gnomeları etkiliyo boyları iyice kısalcakmış.....

Tabi iyice tıklanmaz hale gelir yakında hile yapmaya da başlarlar GM bile tıklayamayacağı için :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı