İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

• Please log in to reply
Bu konuya 183 yanıt gönderildi

Anket: Gnome Warrior bir hata mı ?!?! (294 kullanıcı oy kullandı)

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

1. Yoo, yok öyle bir şey kasarsan goblindende warrior olur. (112 oy [25.34%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.34%

2. Sen ne yaptın öyle kardeş ya? Aç yeni bir race..! (192 oy [43.44%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 43.44%

3. Kasarsan her karakter güzeldir fakat gnome'un daha iyi bir potansiyeli vardır..! :) (138 oy [31.22%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 31.22%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#21 gentil_diable

gentil_diable

Lieutenant General

• Members
  • 1.609 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2007 - 04:01 ÖS

dimi hatta guardlarda tıklayamaz keserler adam flan gnome hata flan çok saçma hepsinin bi anlamı var hikayeleri okumak bu saçmalar salaklar gerek yok onlara flan demenizin ne saçma oldunu anlatır size bence :D:)
  • 0

#22 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2007 - 04:52 ÖS

yav tabiki bir anlamı var hepsinin her şekilde bir anlamı var bana en trışka 2 ırktan biri gnome dieri troll ikisininde ana şehri ve öyle büyük bir hikayesi yok neymiş bu gnomeların ana şehrini basmışlarda bunlar insanlara yardıma gidememişte yarısından çoğu ölmüş.....keşke hepsi ölseydi...nefret ediyorum ben bu gnomelardan....
  • 0

#23 gentil_diable

gentil_diable

Lieutenant General

• Members
  • 1.609 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2007 - 10:44 ÖS

hehe seninkide kill the gnome :D
ya gnome lar aslında bildiimiz dwarflardı ama sora deiştiler flan ondan ana şehirleri yok yani bildiim kadarıyla :D
troller için bşi diemicem ama dansları süper ötesi :D
bence oyun da dandik ırk yok hepsi birbirinden tarz :D
  • 0

#24 Agwe

Agwe

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2007 - 01:27 ÖÖ

Bence çok kötü bir seçim yapmışsın:/Racialinde bir kere intellect var.Ama Engineering PvP işine yarayabilir ama bir derece...19 LvL Wsg Twink kasarsan olur.Ne giydirsen yakışmıyor zaten gnomelere.Mage,lock(lockta biraz çelişkili aslında) veya Rogue gnomelerde oynanılıcak sınıflardır.Rogue neden dedin dersen,escape artist raciali ile üzerindeki bütün spelleri dispel edip topuklaması rogue için iyi birşey.Ama warriorda kaçmak diye birşey imkansız...Kaçarsan kaybedersin her zaman.PvE'de bir nebze işine yarayabilir,fakat PvP'de kullansan yaptığın pvp'den zevk alamazsın...Keşke orc açsaydın.Warriorun baba ırkı orctur her zaman.Allianceden vazgeçmem diyorsan dwarf iyi bir seçim..ama gnome warrior başlıktada yazdığın gibi tamamen bir hata.
Ayrıca, tab tuşu kullanmadan pvp yapan arkadaşlarıda anlamış değilim.Gnome olsun isterse,gnome küçülsün human ağbilerinin cebine girsin tab yakalar bulur.(:

Tab:Select Nearest Enemy.
  • 0

#25 tugla

tugla

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 598 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2007 - 08:46 ÖÖ

Tüm classlardan olabiliceği gibi gnomedanda warrior olur tabiki eger racialları seni cok fazla ilgilendirmiyorsa.PvE icin en iyi ırk tauren ben ally oynuorum diosan dwarf tavsiye ederim bunun dışında pro düzeyinde oynamıyorsan hangi ırkı seçtiğin çokta fazla önemli degil hangisi hoşuna gidiyorsa oynayabilirsin.
  • 0

#26 EliteG

EliteG

Centurion

• Members
  • 850 İleti

Yazma tarihi: 07 Temmuz 2007 - 10:37 ÖÖ

dimi hatta guardlarda tıklayamaz keserler adam flan gnome hata flan çok saçma hepsinin bi anlamı var hikayeleri okumak bu saçmalar salaklar gerek yok onlara flan demenizin ne saçma oldunu anlatır size bence :D:D

zaten ciddiyetten söylemiyoruz bunları, sonuna kadar biliyorum hikayeyi :D
  • 0

#27 Dizzy_89

Dizzy_89

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2007 - 01:39 ÖS

Gnome warrior pvp için süper frost nova fln yediginde magelerden ırksal özelligi ile cıkıyor zaten sonra mage ölüyor =)
  • 0

#28 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2007 - 10:33 ÖS

yav sne sadece frost novadan çıkacak diye gnome açarsan kalırsın ortada yav strenght yokki dwarf ally daki strenght konusundaki en gelişmiş ırk horde dada tauren bunlardan en kral warior ve tank olur....
  • 0

#29 leke900

leke900

Knight Lieutenant

• Members
  • 643 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2007 - 10:34 ÖS

Valla gnome da bi escape artist var ve gerçekten ulan bunuda orca verceklerdi bak ozaman orctan baba ırk olurmu diyesi gleiyor insanın 1 dk cd varsadece warriorların çok işine yarıyor ve rougeların tabiki ama eğer ben dps warrior olcam diyorsan orc tek geçerim.Şekil olcam diyorsan bence tauren :D
  • 0

#30 EliteG

EliteG

Centurion

• Members
  • 850 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2007 - 03:39 ÖS

yav sne sadece frost novadan çıkacak diye gnome açarsan kalırsın ortada yav strenght yokki dwarf ally daki strenght konusundaki en gelişmiş ırk horde dada tauren bunlardan en kral warior ve tank olur....

iyide o str fazla etkilemiyo ki, escape artistan ı o 4-5 str kaybına tercih ederim
  • 0

#31 borkenek

borkenek

Champion

• Members
  • 1.562 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2007 - 02:06 ÖÖ

gnome12-13 yaslarinda hayatinda ne frp ne rp nede pvp duymus coluk cocuk race'idir

racial özelliklerinide sayiyim suraya;
bunnar siz moblara dalarken dalarlar size baska türlü ''hic bana bakma olmaz oglan''
bunnar PvP de yapmaz genelde ortalama 10gnome vs 2hordedir
bunnar hadi pvp serverini gectim rp serverinda bile ben polandliyim sen nerelisin diye sorar, werilecek en iyi cewap bended (artik duruma gore..) ironforge liyim bu poland ne tarafta kaliyo orgrimmardan aşşadami?? şeklinde cevaptir

ayrica götü yerden 1 cm bile yüksek olmayan o yaratiklarin nasil warrior olduklarinada sasiyorum lan onlar mithril zirhi bile tasiyamazlar sen adama plate wermisin.. bu adam nasi agro alsin mob bunu gormez gider humana night elfe dalar telef olur raid

welhasil kelam alayini ezmek istiyorum:twisted::twisted: sadece noel günü sewiyorum gnomu :D
  • 0

#32 Teslaman

Teslaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 779 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2007 - 02:19 ÖÖ

gnome12-13 yaslarinda hayatinda ne frp ne rp nede pvp duymus coluk cocuk race'idir

bunnar siz moblara dalarken dalarlar size baska türlü ''hic bana bakma olmaz oglan''
bunnar hadi pvp serverini gectim rp serverinda bile ben polandliyim sen nerelisin diye sorar, werilecek en iyi cewap bended (artik duruma gore..) ironforge liyim bu poland ne tarafta kaliyo orgrimmardan aşşadami?? şeklinde cevaptir

ayrica götü yerden 1 cm bile yüksek olmayan o yaratiklarin nasil warrior olduklarinada sasiyorum lan onlar mithril zirhi bile tasiyamazlar sen adama plate wermisin.. bu adam nasi agro alsin mob bunu gormez gider humana night elfe dalar telef olur raid

welhasil kelam alayini ezmek istiyorum:twisted::twisted: sadece noel günü sewiyorum gnomu :D

muahahahhahdshassdahfgdhahsd f xD :) :)
  • 0

#33 Shadowmstr

Shadowmstr

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2007 - 02:57 ÖÖ

welhasil kelam alayini ezmek istiyorum:twisted::twisted: sadece noel günü sewiyorum gnomu :)

Ayıp oluyo ama :) Sen gel bi duele gor bakalım 10 gnome bu yoksa 1 gnome mu :D
arada Gnome acacaksan Ya Mage yada Warlock dierleri yalan

Kucuk seyler buyuk işler başarır... Ozellikle benm warlock en çirkin warlock oyundanki bundan dolayı warlock gnome bir başka yakışıyor
  • 0

#34 borkenek

borkenek

Champion

• Members
  • 1.562 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2007 - 03:20 ÖÖ

Kucuk seyler buyuk işler başarır...

önemli olan boyu degil islevi diyosun :D

wallahi ne diyim eger iyi oyuncu potansiyelin warsa yazik ediyosun kendine yoksa gnome senin icin en ideal race :twisted: :twisted:
  • 0

#35 fatih19

fatih19

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2007 - 05:30 ÖÖ

walla kim ne derse desin dwarf rogue nasıl iğrenç duruyorsa gnome warride o derece saçma duruyor gnome lara mage cok saglam gidiyor.
  • 0

#36 makusla06

makusla06

Lieutenant General

• Members
  • 1.630 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2007 - 08:29 ÖÖ

cınomlara hep uyus oluom yaf :D

yolda goruom kesecem kuzuk ıgrenc bısı ordan oraya zıplıoayar edıo benı
  • 0

#37 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2007 - 02:29 ÖS

yaw daha karakter yaratma ekranında belli ediyolar : nasıl açarım sürekli sırıtan ve kafasını emme basma tulumba gibi sağa sola sallayan parlak yeşil mor saçlı, afedersiniz kıçında kurt varmış gibi orası burası oynayan bi ırkı yav? Ne olursan ol tüm karizmayı çizer bu gnomeler yaw.
  • 0

#38 gentil_diable

gentil_diable

Lieutenant General

• Members
  • 1.609 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2007 - 01:48 ÖÖ

gnome t6 set çocuk boyu lcwaikiki den alınıo gnome t6
  • 0

#39 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2007 - 10:14 ÖÖ

ben yerim onları yiyorum ben onları çok güzeller tatlı tatlı böle çıtır çıtır kıtır kıtır ...........ya herhangi bir gnome köyü varmı ........şirinler köyü gibi olur zatende gidip bi keseyim bütün npc lerini.....
  • 0

#40 wei

wei

Sergeant

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2007 - 12:01 ÖÖ

en iyi warrior Orc Tauren Dwarf geri kalan irklarin allah belasini versin
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı