İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

• Please log in to reply
Bu konuya 183 yanıt gönderildi

Anket: Gnome Warrior bir hata mı ?!?! (294 kullanıcı oy kullandı)

Gnome Warrior bir hata mı ?!?!

1. Yoo, yok öyle bir şey kasarsan goblindende warrior olur. (112 oy [25.34%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.34%

2. Sen ne yaptın öyle kardeş ya? Aç yeni bir race..! (192 oy [43.44%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 43.44%

3. Kasarsan her karakter güzeldir fakat gnome'un daha iyi bir potansiyeli vardır..! :) (138 oy [31.22%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 31.22%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#41 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2007 - 10:27 ÖS

Ayıp oluyo ama :D Sen gel bi duele gor bakalım 10 gnome bu yoksa 1 gnome mu :D
arada Gnome acacaksan Ya Mage yada Warlock dierleri yalan

Kucuk seyler buyuk işler başarır... Ozellikle benm warlock en çirkin warlock oyundanki bundan dolayı warlock gnome bir başka yakışıyor

lafta olmucak bazı şeyler senn 10 gnome vs 2 horde kaç sefer gördüysen ben onn 10 katı kadar 1 horde gelip karşıma dalmamasını, 5 dakka sora beni arkadaşıyla kesmesini gördüm..(o da bi şüphe de..) bide böle yapıp /spit /laugh vs şeyler yazmıolar mı bayılıorum ya..
  • 0

#42 Cokili

Cokili

Centurion

• Members
  • 843 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2007 - 11:22 ÖS

Milletin alerjisi var gnomelara ondandir bende sevmem ilk gnome cokerim hele locksa 2 vurusta iner garibim :)
  • 0

#43 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2007 - 02:00 ÖÖ

borkenek dooru diosun sen git night elf warrior ol en yakışıklısından böle wooowww 10 kişi birden kes süper en kralı, zaten gnomesan herkez sana çöker night elfsen insanlar korkar"oo night elf abi dalaşmıyalım" o yüzden ne gerek war gnomea...12-13 yaşnda dediin çocuklar blood elf oluyo night elf oluyo...yazık sen büyün gün yerden yere wuruyosundur kendini gnome kesince seni..üzüldüm walla yazıyı görünce... ama night elften ziyade böle undead ork fln da olabilirsin hani tipi sert falan ya oo şirin olmasın yoksa insanlar beni çocuk zanneder ciddiye almazlar hatta undead al çenesi olmuan bi tip yaip dili sarksn böle o zaman kesn derler"tamam abi bu adam tipten belli sağlam alalım guilde"+hordelar gnomelara mob keserken dalsın(sanki yapmadıkları şey) gnomelar dalmasın oh ne ala..yazık belli çok paralamışsın kendini senin beğendiğin race ne merak ediorum bu arada..
  • 0

#44 puzo

puzo

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2007 - 11:19 ÖÖ

gnome oynayan gnomedan vazgecemez ve birgün herkez gnome olucak diyorum ..

escape artist i rogue a yakıstıranlar var .. rogue da zaten vanish ve talente verirsen sprintinde frost nova gibi etkilerden kurtulma var neden bidaha escape artist icin gnoem acayım ki .. warrior icin ve pvp icin ea For DA Win !
  • 0

#45 f_tayfun

f_tayfun

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2007 - 04:13 ÖS

tek şey bılırım;
kıçı yere yakın olandan korkacan...
  • 0

#46 darkwarrior

darkwarrior

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2007 - 07:49 ÖS

gnome hata warrior olarak ama depresyondaysan ya da wow oynamaktan sıkılıyorsan gülmek için warrior aç gnome dan oynarken eelenirsin kendine glirsin
  • 0

#47 borkenek

borkenek

Champion

• Members
  • 1.562 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2007 - 07:31 ÖS

gnome hata warrior olarak ama depresyondaysan ya da wow oynamaktan sıkılıyorsan gülmek için warrior aç gnome dan oynarken eelenirsin kendine glirsin

walla ben gülmek icin gnome warrior kesiyom :D kafalarina basiyom eheheheh
  • 0

#48 sellchuk

sellchuk

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 24 Eylül 2007 - 12:11 ÖÖ

ally da PvP warrior acmak istersen gnome en iyi secenek kesinlikle. Melee class olarak 2dak cd lu trinket bile mage/hunter/druid vs karşısında yetersiz kalabiliyo. 1dakkalık racial özellik escape artist gercekten imba bence snare ve immobilize karşısında.
Pvpde target alınamamaktan bahsetmiyorum bile özellikle 5v5 de kim ne derse desin gnome warrior 1numara.
dwarf war dersen stone formla poison ve blindı kaldırırsın (gerci war olarak 2vuruşta rog kesilio pek de gerek yok) :(
horde da orc tabiki stun resist cok gusel..
  • 0

#49 efendy

efendy

Senior Sergeant

• Members
  • 104 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2007 - 04:11 ÖS

walla bir ally oalrak söliyim meele classa gnome yakışmıyor adamlar caster için yapılmış gibi recial özellikleride ona göre.. ama oynayan ve koskoca taurenleri zıplata zıplata öldüren gnome warriorda gördüm.. dersenki pata küte dalacam insan plate i karşısında şöle endamlı bişey oalrak istiyo.. Ally tarafında bence warriora popüşasyon olarak en çok yakışan adam Dranei.. hiç olmazsa taurenle karşı karşıya geldiğin zaman ben senin denginim diyobiliyorsun :)
  • 0

#50 Turko

Turko

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2007 - 06:06 ÖS

Gnome warior bug gibi bişi oyunda :D...bide pembe saçlı falan yapıolar ajgshdhgasdhjf tam oluo...
  • 0

#51 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2007 - 09:17 ÖS

Gnome warior bug gibi bişi oyunda :D...bide pembe saçlı falan yapıolar ajgshdhgasdhjf tam oluo...

+1923
  • 0

#52 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2007 - 09:59 ÖS

heee bide tank oluyolarya gruul un altında kuş yumurta bırakmış sanki :Ş
  • 0

#53 firedesire

firedesire

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2007 - 11:39 ÖS

Hele stv falan kasarken alt charla gelıyola ganglıyo arkasından o guluslerı varyadelırtıyo benı bı tauren olarak cokcektım ab de o calıların ıcıne gırıyola sona gulerek cıkıyola kaldırsınlar ya gnomelerı ne o ya ** :P:D:D ustundekı setım anlamak ıcın oyunun zoom x yetmıyo ıtem verılmez yazık ıteme cıplak gezsınler zaten gorunmuyo!
  • 0

#54 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 01:37 ÖÖ

Gnome warrior olamaz, olmamalı! Çünkü akla, mantığa aykırı yahu! 1 metrelik bir gnome düşünün bir de onun yanında onun 3 katı bir tauren. Bu iki elemanın str'leri, sta'ları nasıl aynı olabilir ya? Aynı malzemeden üretilmiş 2 zırhtan hangisi daha iyi korur? Aynı malzemeden üretilmiş 2 silahla hangisi daha iyi vurur? yok olmamalı, benim aklım almıyo bi türlü...
  • 0

#55 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 01:45 ÖÖ

Hadi diyelim her ırk kendi warriorunu yetiştiriyor, eyvallah. O zaman Blizzard ırkların statlarında mantıklı oynamalar yapmalı D&D'deki gibi. Yok abi yoksa olamaz (kabullenemiyorum bir türlü :P)
  • 0

#56 Rondar

Rondar

Knight

• Members
  • 302 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 10:16 ÖÖ

gnome olmak troll olmak kadar kötüdür bence...
  • 0

#57 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 10:41 ÖÖ

gnome olmak troll olmak kadar kötüdür bence...

bi dakka troller wow dünyasının en ilkeli en şekil ırkıdır. onlara verilen her classı en iyi şekilde taşıyorlar. hatta drood olsa onu bile en iyi şekilde temsil ederlerdi.

trollere her fırsatta saldırmayı ilke edinmiş insanları görmek ne acı verici bir durum.. :D :D :D
  • 0

#58 zhanza

zhanza

Sergeant

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 02:50 ÖS

katılıyorum troller en enteresan görünüşlü ırklardan biri kendine özgü bi yapıları var ve warcraft evrenine gnomelardan çok daha uygunlar bence, gnomelar manga karakterlerine benzio daha çok o kocaman gözleriyle. wari olmaları da hobbitlerden kalma bişiy sanırım oyunlarda hobbitlerden de wari çıkar çünkü. ama gnome iiki var oyunda bi çeşitlik oluo sonuçta ama everene çok uygun diil başka şeyleri de anımsatabilio
  • 0

#59 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 04:42 ÖS

troll lere laf yok !! zenci repciler gibi konuşmaları zaten yeter :D hay man whassup ?? :D şaka bi yana oyunda en sevdiğim 2 ırk undead ve troll zaten wowwiki ye troll shadow hunter yazın da görün..
  • 0

#60 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 05:06 ÖS

Troller RP açısından en iyi ırklardan biri eğer RP realmlerde oynuyosanız. Dansları baya güzel ama o italyan aksanlı ingilizceleri daha güzel :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı