İçeriğe git

Resim
- - - - -

war-turk

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 ShaRk

ShaRk

Senior Sergeant

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2008 - 10:17 ÖÖ

Degerli yöneticiler şu an da türkçe bir warhammer kaynagı yok yani bir war-turk diye bir site epeyi ziyaretçi çekebilir zaten bizim forumdada warhammer online ı bekleyen ve ilgilenen çok arkadaş var.Acaba bu konuda bir çalışma yapıcak mısınız ? :arrow:
  • 0

#2 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2008 - 02:11 ÖS

Bu fikir Warhammer ı 4 gözle beklediğim zaman benim aklımada gelmişti fakat çok zor yani Yöneticiler zaten herşeye yetişemiyor,sanmıyorum pek zaman ayıracaklarını ama keşke olsa,güzel olurdu ve daha ciddi bir Warhammer forumu göremedim,ilk olabilirdik bu konuda neyse ne haddime ben Warhammer yok benim için artık zaten. :D
  • 0

#3 xxxRxxx

xxxRxxx

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2008 - 08:06 ÖS

warhammer tam bir hayal kırıklığı olacak bence ustunde durulacak bir oyun değil duyduğuma gore 2 tane ırk kaldırılmış oyunun havasını bozuyor diye ayrıca grafikler de günümüze göre pek iyi sayılmaz.Bence bırakın WH ı en iyisi diablo 3 gelene kadar wow oynamak
  • 0

#4 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2008 - 08:11 ÖS

Kulaktan dolma bilgilerle konuşmamak gerek... Irkların kaldırıldığı falan yok, 4 class çıkarıldı ama oyunun ilerleyen zamanlarında geri gelecekler. Eksik olarak devam etmeyecek yani.

Başka bir arkadaşın PMi doğrultusunda bugün War-Turk fikrini diğer yöneticilere açtım. Şu anda ortak bir fikir oluşturulmaya çalışılıyor.
Tatmin edici bir gelişme olduğu zaman bunu diğer forum üyeleriyle paylaşırız :D
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#5 4justice

4justice

First Sergeant

• Members
  • 239 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2008 - 08:23 ÖS

Warhammer guild pvp'si sunuyor,levellingle ugrastırmıyor sizi.Wow gercekten baydı beni.Bir karakter kasmak dünyanın zamanı.Hadi kastın bi de bg yapcaksın 1hafta...Ölme esegim ölme.Blizzard turnuvalarına da giremiyoruz,o da büyük bir eksi :D((
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı