İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hadron çarpışmasına sayılı günler kala...

• Please log in to reply
Bu konuya 109 yanıt gönderildi

#21 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2008 - 02:30 ÖÖ

bana kalırsa bu deneyin amaçlarından teki de dini inaçları bir şekilde sabote etmek.

Yok artık :D

Bu arada alın size ilgili bir video;
YouTube - Large Hadron Rap
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#22 Xlaronak

Xlaronak

Knight Lieutenant

• Members
  • 710 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2008 - 02:32 ÖÖ

Bir şekilde sabote etmek demeyelim de bilimin önünden din engelini kaldırmaya çalışmak diyelim. Yoksa ne işi var benim dinimle elalemin CERN bilim adamının. Burda deney başarılı olur ve bilim adamları istediklerini alırsa bazı yobaz din adamlarını sustururlar diye düşünüyorum. Yok karadelik açılırsa bizi de yutarsa Din olgusunu birinci şahıs ekiyle yaşıyacağız xD
  • 0

#23 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2008 - 02:39 ÖÖ

öyle düşünüyorum çünkü evreni ilahi bir gücün yarattığından bahseder dini öğretiler ama bilim adamları yapay bir ortamda bunu gerçekleştirebilirlerse şayet -ki görüp göremeyeceğimiz muamma- dini çevrelere olayın bilimsel olarak yapılabileceğini göstermiş olurlar. hatta çok paranoyakça bir düşünce ama şimdi aklıma geldi.

ya bizim galaksimiz, evrenimiz, vs. de böyle bir deney sonucu ortaya çıktıysa ve bu dairesel bir döngüyse. en sona yaklaştıkça kaşıntı artıyor ve en sonunda nihayi çılgın deneyle kendi kendimizi yok edip yeni yaşamlar açıyorsak. :D

birinci şahıs ekiyle yaşarsak eğer enlemesine oturmuş gibi olacağım kendi adıma :) hazır evin dibinde cami varken camiye mi gitsem ki -yusuf, yusuf-
  • 0

#24 Xlaronak

Xlaronak

Knight Lieutenant

• Members
  • 710 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2008 - 02:44 ÖÖ

Yabadadu Yobadabiduu I wanna be a disco boy. I wanna hold you tight we'll die couse of hadron crash tonight* (Yabadabadu değildi gibi sanki xD)
  • 0

#25 4trymebaby

4trymebaby

First Sergeant

• Members
  • 186 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2008 - 10:51 ÖS

600 bilim adamı çalışıyormuş hepside canına susamadı ya :D
zarar gelmez bence, bilim güzel bişey
  • 0

#26 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Eylül 2008 - 02:58 ÖS

İnsanoğlu bulunduğu yerin nasıl oluştuğunu merak ettiği için onu yoketme riskini göze alıyor. Paradoks seziyorum xD

E iyi gebermeden önce bizede açıklasınlar nasıl oluşmuş,bir hiç uğruna gitmeyelim bari.:)
  • 0

#27 helios

helios

Senior Sergeant

• Members
  • 120 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:00 ÖÖ

Dünyayı yok edicek bir durum söz konusu olduğunu zannetmiyorum.(Ben ne anlarım ki :D ) Heycanla bekliyoruz artık yapıcak birşey yok. :)
  • 0

#28 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:19 ÖÖ

etse de kurtulsak :) kolay ölüm bir anda derdine tasana son veriyor. sadece senin değil herkesin

güzel değil mi :D
  • 0

#29 helios

helios

Senior Sergeant

• Members
  • 120 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:26 ÖÖ

Güzel de daha yeni WAR'a başlıyorduk, bari hevesimizi alsaydık :D :)
  • 0

#30 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:29 ÖÖ

O da var helios,WAR' dan hevesimizi almamız lazım haklısın da geberince WAR ı bile hatırlamıyacağız bunuda göz önünde bulundurmak lazım,geberelim ve herşeyden kurtulalım.! WAAAGH! :D
  • 0

#31 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:29 ÖÖ

Korkmayın ben burdayım olm :D (Yusuf modlarına girdik gibi gibi..:))
  • 0

#32 helios

helios

Senior Sergeant

• Members
  • 120 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 12:33 ÖÖ

Neyse salı günüymüş galiba deney, 2 günde ne yaptıysak yaptık yoksa geçmiş olsun :D:D
  • 0

#33 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 01:14 ÖÖ

sabah erken kalkma, okula / işe gitme, trafik, para, aşk meşk, fatura, çoluk çocuk derdiniz olmayacak

daha ne isterim ki. kafam rahat = ben rahat :P
  • 0

#34 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 06:07 ÖÖ

İyi iki gün beta fırsatımız var ama sonra gg. :lol:
  • 0

#35 FeroLi

FeroLi

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2008 - 11:32 ÖS

hatundan ayrıldım... unıde ılk sınıfda kaldım pederın haberı yok .. hayatım bom *** .. tek umudum kara delik. bekle benı deliiiikk qelıyorumm salı unıye kayıda qıdıcez saat kac qıbı olcak bı deney haber verın pls..
  • 0

#36 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2008 - 12:06 ÖÖ

baştan sona okudum ama anlamadım bu çarpınca noolcak şimdi
  • 0

#37 Azagthoth

Azagthoth

Centurion

• Members
  • 998 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2008 - 12:09 ÖÖ

değişik ihtimaller var bunların içine dünyanın yok olması veya hiçbir şey olmaması da dahil :P

veya evrenin nasıl oluştuğunu öğrenecek değerli bilim insanları. (adamları demedim aralarında hatunda varsa hakkını yemeyelim diye)
  • 0

#38 moonlight

moonlight

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2008 - 03:06 ÖÖ

sayfayı bastan sona okudum çok bilgili insanların bu forumda fikirlerini anlatması paylaşması mükemmel... AMA inanın çığlığı,kokusu,fısıltısı...neyiyle bereber size doğru yaklasıyorsa yaklassın o anda gerçek olan tek sey; ÖLÜM denen gizemli yaratığın nefesini iliklerinde hissettiğinde sade ve sadece ölmek istemediğini aklına geliyor...
  • 0

#39 niven

niven

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.749 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2008 - 07:59 ÖÖ

sayfayı bastan sona okudum çok bilgili insanların bu forumda fikirlerini anlatması paylaşması mükemmel... AMA inanın çığlığı,kokusu,fısıltısı...neyiyle bereber size doğru yaklasıyorsa yaklassın o anda gerçek olan tek sey; ÖLÜM denen gizemli yaratığın nefesini iliklerinde hissettiğinde sade ve sadece ölmek istemediğini aklına geliyor...

8 kere öldükten sonra ÖLÜM'ün senin ağzında bıraktığı tad bu demek :D
  • 0

#40 Schizophren

Schizophren

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2008 - 08:13 ÖÖ

Prepare for Unforseen Consiquences... Zen'e kapı açılırsa o zaman enlemesine yedik işte.

Hanım koş levyemi getir..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı